« Info ja teated »
» SÜGISNÄITUS 28.09.2019 ROOSNA-ALLIKU...
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (240)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[17.07.2010]
Bernhardiinide erinäitus (Tampere ( Soome))Internet document
Kohtunik: Pat Mugleton, Inglismaa; Juha Putkonen, Soome


Tulemused: Kohtunik: Pat Mugleton, Inglismaa; Juha Putkonen, Soome


LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass ( 3-5 kuud)
-is. GRAPEVINE RAY OF HOPE ( Soome) - 1, TP BEEBI
-em. GRAPEVINE RAINDROP ( Soome)- 3
-em. GRAPEVINE READY TO ROCK ( Soome)- 2
-em. GRAPEVINE ROADRUNNER ( Soome)- 1, VSP BEEBI


*kutsikaklass ( 7-9 kuud)
-em. ARCHIE OD KLASTERNICH LESU ( Soome)- 1, TP KUTS, BIS-1 KUTS

*juuniorklass
-is. FAVORIT OF SWISS MOUNTAIN DAMON’S LITTLE CLONE ( Soome)- SP/1, TP JUN, JUN BIS-2
-is. HOMER od STRAŽCU HOR ( Soome) - H
-is. JII - TEEN REKKU ( Soome)- H
-is. JII - TEEN RISTO REIPAS ( Soome)- VH/4
-is. JII - TEEN RONSU ( Soome)- SP/2
-is. KARVAKATASTROOFFIN HÄIRIÖTEKIJÄ ( Soome) - SP/3
-is. TEMMELTASSUN CONDOR ( Soome)- H
-em. JII - TEEN RIITU ( Soome)- VH/2
-em. JII - TEEN RINSESSA ( Soome)- SP/1, VSP JUN
-em. TOFFE LOFFE’S JUST ANOTHER NIGHT ( Soome)- VH/3


*noorteklass
-is. BLANCOLIN LAUDER’S WISKY ( Soome)- SP/1, PI-1, SERT, TP, BIS-2
-is. BLANCOLIN MAGNUM WHITE ( Soome)- SP/2
-em. BLANCOLIN LÅNGSTRUMP ( Soome)- SP/1, PE-2, SERT
-em. DIWA DU VAL DO MORAKOPF ( Soome)- puudus
-em. ROTTBEAR’S ASTORIA ( Soome)- VH/2


*avaklass
-is. ASTERIX ( Soome)- SP/1, PI-2, RES-SERT
-is. AXBERNA HIERONIMO- SP/2, PI-3
-is. GRAPEVINE MASON ( Soome)- VH
-is. GRAPEVINE MAINE ( Soome)- SP/4
-is. JII - TEEN JUIPPI ( Soome)- SP/3
-is. KARVAKATASTROOFFIN SANKARITARINA ( Soome) - puudus
-em. GRAPEVINE MARIGOLD ( Soome)- SP/2
-em. HELMI ( Soome)– VH/4
-em. HERA V. D. BURGGRAVEHOEVE ( Soome)- SP/1, PE-3, RES-SERT
-em. JII - TEEN JULIAANA ( Soome)- VH
-em. KARVAKATASTROOFFIN LIIKAA TEORIAA ( Soome)- puudus
-em. ST. ZAMBA’S QUKKSTEP QUANDA ( Soome)- SP/3

*tšempionklass
-is. ST. ZAMBA’S RENENER RAVI ( Soome)- SP/2
-is. FARO V. D. BURGGRAVEHOEVE ( Soome)- SP/1, PI-4
-is. ST.ZAMBA´S PRECIOUZ PUCHINI – puudus
-em. DEIN HARD’S TAKE THAT ( Soome)- SP/1, PE-1, VSP
-em. FLORE DU KOUBBA DE LA FRASSE ( Soome)- SP/2, PE-4
-em. THYRA VOM WINGERT - SP/3

*veteranklass
- em. GRAPEVINE LOOKS LIKE GOLD ( Soome)- SP/1, TP VET, VET BIS-2
-em. JII - TEEN GOLDENNUGGET ( Soome)- puudus

*kasvataja klass
Kennel GRAPEVINE ( Soome)- SP/1, TP KASV, KASV BIS-2
Kennel JII - TEEN ( Soome)- SP/2


PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass ( 3-5 kuud)
-is. BLANCOLIN NO PANIC - 4
-is. BRIGHT BEAUTY SWEET DREAMS- 1, TP BEEBI, BEEBI BIS-1
-is. FEVITES ALMIGHTY AMI- 3
-is. KING-BARONEN’S X-FACTORY- 2
-em. BLANCOLIN NIGHTWISH MISSY -2
-em. BLANCOLIN NEW DESIG- puudus
-em. BLANCOLIN NEW HOPE - 4
-em. BLANCOLIN NO DOUBT- ...
-em. BLANCOLIN NO PROBLE- ...
-em. BLANCOLIN NUMBER ONE - ...
-em. FEVITES ALMIGHTY SAVANNAH- 1, BEEBI BIS-2
-em. KING - BARONEN’S X-PESSI BERTHOLOMAI- puudus
-em. KULTAKEDON IMPI - IRINA - 3


*beebiklass ( 5-7 kuud)
-is. ST. HERBANT HEKTOR ( Soome)- - 1
-em. ST. HERBANT HESTIA ( Soome)- - 1


*kutsikaklass ( 7-9 kuud)
-is. BIGE’S STAR MR. ERKKI EINARI ( Soome)- - puudus
-em. DEIN HARDS ALL INCLUSIVE ( Soome)- - puudus
-em. PARA BULL PATTI TILANNE ( Soome)- - puudus

*juuniorklass
-is. BALDRICK ( Soome)- - puudus
-is. BALTHASAR ( Soome)- - puudus
-is. BARTON ( Soome)- - VH/4
-is. BEOWOOF ( Soome)- - SP/1, PI-3, TP JUN, JUN BIS-1, " Parim pea", "Parim värv", " Parim liikuja"
-is. DEIN HARDS ZHARP ODDS ( Soome)- - SP/3
-is. KULTAKEDON ELVIS ( Soome)- - VH
-is. MANSIKKAPUSUN PIISONI ( Soome)- - SP/2
-is. SWED SNOWSAVER’S CATEPILLAR ( Soome)- - diskvalifitseeritud
-em. AXBERNA ISABELLA - SP/1, VSP JUN
-em. BEARBELE ( Soome)- - puudus
-em. HANNY OD STRAZCU HOR ( Soome)- - puudus
-em. MANSIKKAPUSUN PALAPELI ( Soome)- - VH/3
-em. MANSIKKAPUSUN PIMU ( Soome)- - SP/2

*noorteklass
-is. DIONYSOS ( Soome)- - SP/1
-is. KING-BARONEN’S VIKTOR ( Soome)- - VH/2
-em. AFRODITE ( Soome)- - VH
-em. BLANCOLIN LAGUER LIGUER ( Soome)- - SP/1, PE-1, SERT, VSP
-em. DHARMA DU VAL DU MORAKOPF ( Soome)- - SP/4
-em. GREYS Z BOGDANOWEJ ZAGRODY- SP/2
-em. KALVANA STEFFI QUEEN - SP/3


*avaklass
-is. PÄRLISTE DREAM ABOUT SOULMATE - SP/1, PI-1, SERT, TP, BIS-1
-is. KARVAKATASTROOFFIN KETJUREAKTIO ( Soome)- - SP/2
-is. ST. HERBANT SLEEPY ( Soome)- - VH/3
-is. ST. HERBANT SNEEZY ( Soome)- - VH/4
-em. SWEET SAINT’S ESSENCE OF CRISTMAS - SP/3
-em. BLANCOLIN KEEN WITTED ( Soome)- - VH
-em. BLANCOLIN KINDLY COCONUT ( Soome)- - VH/4
-em. EST KALVANA SERENSKY - SP/2, PE-3
-em. KARVAKATASTROOFFIN LISÄKSI TANSSIN ( Soome)- - VH
-em. RICA ( Soome)- - puudus
-em. ST. ZAMBA’S ONE AND ONLY ( Soome)- - puudus
-em. ZOOMORF’S PENELOPE ( Soome)- - SP/1, PE-2, RES-SERT

*tšempionklass
-is. BARRYGÅRDEN ALEKSANTERI ( Soome)- - SP
-is. BLANCOLIN JERRY COTTON ( Soome)- SP/3
-is. BLANCOLIN KING CHOCOLATE ( Soome)- - SP
-is. ERON JURASTIC BERNAROS ( Soome)- - SP/4
-is. BEAUTIFUL DREAMS BECOME A REALITY ( Soome)- - SP/2, PI-4
- is. PÄRLISTE DREAM ABOUT CLIFFHANGING - SP/1, PI-2, RES-SERT
-is. WALKING ON SUNSHINE V. H. BORGERBOS- SP
-em. BERNWEILER’S UNIQUE STAR ( Soome)- - SP/3
-em. BLANCOLIN KEY TO MY HEART ( Soome)- - puudus
-em. NORBERTAN GINGER ( Soome)- - SP/2
-em. ZOOMORF’S LEIJA ( Soome)- - SP/1, PE-4


*veteranklass
-em. BLANCOLIN INVISIBLE TOUCH ( Soome)- - SP/1, TP VET, VET BIS-1
-em. KULTAKEDON PIANCENZA ( Soome)- - puudus


*järglasteklass
WALKING ON SUNSHINE V. H. BORGERBOS- SP/1, TP, JÄRGLASED BIS-1


*kasvataja klass
Kennel BLANCOLIN ( Soome)- - SP/1, TP KASV, KASV BIS-1


*paaride klass
St. Hebant Hektor & Zoomorf’s Penelope - puudus
Karvakatastrooffin Häiriötekijä & Karvakatastrooffin Liikaa Teoriaa - puudus
Blancolin Lauder’s Wisky & Helmi - puudus
Favorit Of Swiss Mountain Damon’s Little Clone & Toffe Loffe’s Just Another Night - SP/2
Blancolin Jerry Cotton & Bernweiler’s Unique Star - SP/3
Grapevine Maine & Flore du Koubba de la Frasse - SP/1, PAAR BIS-1
Jii - Teen Ronsu & Jii - Teen Rinsessa - puudus
Lisainfo: Pilte ning kirjeldusi näitusest osavõtnud koertest saate näha siin:
Lühikarvalised bernad ja kõik beebid:
www.bernhardinkoira.fi/harrastaminen/tulosarkisto/erikoisnayttely_2010_lyhytkarvaiset.html

Pikakarvalised bernad:
www.bernhardinkoira.fi/harrastaminen/tulosarkisto/erikoisnayttely_2010_pitkakarvaiset.html

2010.a. näitused meil...
Jaanuar
09.01.2010T Rahvuslik näitus TartuHans Almgren, Rootsi
Veebruar
12-14.02.2010T Rahvusvaheline näitus TallinnCsaba Zsolt Lokodi, Rumeenia
27.02.2010T Kutsikate ja veteranide näitus/ ülevaatus Vastse- Kuuste v., PõlvamaaSilvi Kupinskaja
Märts
06.03.2010T Rahvuslik näitus TallinnBeata Petkevica, Läti
Aprill
10.04.2010T Rahvuslik näitus RakvereElzbieta Chwalibog, Poola
17.04.2010T Rahvuslik näitus SillamäeKirill Barbosov, Venemaa
Juuni
05-06.06.2010T RV näitus ESTW-10 TallinnTerje Lindström, Norra
06.06.2010T Bernhardiinide erinäitus ( EBTÜ) HarjumaaMaurus Hügli , Šveits
Juuli
03.07.2010 Rahvuslik näitus Harju mk.Ljubov Terentjeva, Venemaa
10.07.2010T Rahvuslik näitus RäpinaBo Skalin, Soome
11.07.2010T Rahvuslik näitus Tartu mk.Camila Ricart Mas, Hispaania
17.07.2010 RV näitus PärnuVeera Smirnova, Eesti
18.07.2010T Rahvuslik näitus HaapsaluMile Alekoski ( MCD)
24.07.2010T Erinäitus ( AKEB) PaideAnnegret Splinter (Saksamaa)
31.07.2010T Rahvuslik näitus TallinnZoran Brankovich, Serbia
August
01.08.2010T Rahvuslik näitus TallinnKim Vigsø Nielsen, Taani
14.08.2010T Rahvuslik näitus VäimelaHelin Kasuk, Eesti
21.08.2010T RV näitus TallinnRafael Malo Alcrudo, Hispaania
22.08.2010T RV näitus TallinnOtto Schimpf, Austria
September
04.09.2010T 2., 9. rühma näitus TallinnGustaaf van de Bosch, Belgia
12.09.2010T Rahvuslik näitus Harju mk.Olga Kupriyanova-Šinko
Oktoober
16.10.2010T Rahvuslik näitus RakvereMalgorzata Supronowicz, Poola
November
06.11.2010T RV näitus TartuElina Haapaniemi, Soome
07.11.2010T RV mnäitus TartuJoop Hiddes, Holland
13.11.2010T Kutsikate ja veteranide näitus Harjumaa, LooMarina Rannala, Eesti
27.11.2010T Rahvuslik näitus SillamäeOtokar Vondrouzs( Tšehhimaa)
Detsember
04.12.2010T Kutsikate ja veteranide jõulushow TallinnJuta Haranen Eesti
2010.a. näitused mujal...
Jaanuar
23-24.01.2010T Rahvuslik näitus Kaunas , LeeduElena Kuleshova, Venemaa
Veebruar
20.02.2010T Rahvuslik näitus Valmiera, LätiLidia Repina , Venemaa
21.02.2010T Rahvuslik näitus Valmiera, LätiMaciej Kozber , Poola
21.02.2010T Rahvuslik näitus Panevežys, LeeduBeata Petkevica , Läti
Märts
06-07.03.2010 Rahvuslik näitus Daugavpils, Läti
13.03.2010T LTW-10 Vilnius ( Leedu)Rune Fagerström ( Soome)
14.03.2010T RV näitus Vilnius ( Leedu)Marina Kovalenko ( Venemaa)
27-28.03.2010T RV näitus "LVW-10" Riia, LätiIrina Poletaeva ( Soome)
27.03.2010T Erinäitus bernhardiinidele Mlada Boleslavi, TšehhiLutz Wassmann , Saksamaa
28.03.2010T II rühma näitus Riia, LätiRamune Kazlauskaite , Leedu
Aprill
24.04.2010 Erinäitus bernhardiinidele LätiAustin Long- Doyle( Iirimaa)
25.04.2010 II rühma näitus LätiAnna Long- Doyle( Iirimaa)
25.04.2010T Rahvuslik näitus Panevežys, LeeduNijole Zieniene, Leedu
Mai
15.05.2010T WUSB Ribeauville ( Prantsusmaa)M. Janes (A) - M. Basset (F), Mme Gwilliams (GB) Mme Melchior (L), Mme Bill (CH) - M. Klysner (DK),M. Wassman (D) - M. Vondrous (CZ)
20.05.2010T rahvuslik Plunge (Leedu)Irina Azen
Juuni
12.06.2010 RV näitus Ozolnieki, LätiAndrzej Szutkiewicz , Poola
13.06.2010 RV näitus Ozolnieki, LätiAndrzej Szutkiewicz , Poola
19.06.2010T RV näitus Jönköping ( Rootsi)Boo Lundström, Rootsi
20.06.2010T RV näitus Jönköping ( Rootsi)Nina Karlsdotter, Rootsi
21.06.2010T RV näitus Jönköping ( Rootsi)Kornelija Butrimova, Leedu
24-27.06.2010 RV WW-10 Herning ( Taani)Sean Delmar Iirimaa
26.06.2010 Erinäitus bernhardiinidele Herning ( Taani)Kaj Klysner, Taani
Juuli
17.07.2010T Bernhardiinide erinäitus Tampere ( Soome)Pat Mugleton, Inglismaa; Juha Putkonen, Soome
17-18.07.2010 RV näitus Ylivieska ( Soome)Theo Leenen, Belgia
18.07.2010 Rahvuslik näitus Ogre ( Läti)Petr Rehanek, Tšehhi
22.07.2010T Rahvuslik näitus Split, HorvaatiaPhyllis Poduschka- Aigner ( Austria)
23.07.2010T RV näitus Split, HorvaatiaAleksey Belkin, Venemaa
24.07.2010T Rahvuslik näitus Jaunmarupe (Läti)Jean Lawless(Iirimaa)
24.07.2010T Rahvuslik näitus Split, HorvaatiaAgnes Ganami Kertes, Iisrael
25.07.2010T Rahvuslik näitus Jaunmarupe (Läti)Kornelija Butrimova(Leedu)
25.07.2010T RV näitus Split, HorvaatiaSuncica Lacic Antoniou, Serbia
August
06.08.2010 RV näitus Kuopio ( Soome)Massimo Inzoli, Itaalia
07.08.2010 RV näitus Kuopio ( Soome)Knut-Sigurd Wilberg, Norja
08.08.2010 RV näitus Kuopio ( Soome)Alain Pecoult, Prantsusmaa
14.08.2010 Rahvuslik näitus Rezekne ( Läti)
28.08.2010 "BLRW-10" RV näitus Minsk, Valgevene
29.08.2010 RV näitus Minsk, Valgevene
September
05.09.2010 Rahvuslik näitus Ventspils (Läti)
11.09.2010T Erinäitus bernhardiinidele Läti
19.09.2010T Erinäitus bernhardiinidele Modrova, SlovakkiaBernard Leger, Šveits
29.09.2010 Erinäitus bernhardiinidele Celje (Sloveenia)Pocas Joao Vasco
30.09-03.10.2010 RV EW-10 Celje ( Sloveenia)Seamus Oates , Iirimaa
Oktoober
09.10.2010T Rahvuslik näitus Limbaži (Läti)Tatjana Shijan, Ukraina
10.10.2010T Rahvuslik näitus Šiauliai, LeeduTina Šulce (Läti)
30-31.10.2010T RV näitus " BALTW-10" Riia (Läti)Grethe Bergendahl (Norra)
Detsember
11.12.2010 Rahvuslik näitus Liepaja (Läti)
11.12.2010T RV Helsinki W-2010 Helsingi, SoomeAttila Soos, Ungari
12.12.2010T RV FINW-2010 Helsingi, SoomeGerard O'Shea, Rootsi
18-19.12.2010 RV SW-10 Stockholm ( Rootsi)Lisbeth Mach Šveits
18.12.2010 RV näitus Vilnius, LeeduTatyana Raschikhmarova, Venemaa
19.12.2010 RV näitus Vilnius, LeeduNemanja Jovanovic, Serbia


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat