« Info ja teated »
» LÜHI-JA PIKAKARVALISTE BERNHARDIINIDE...
» ONLINE REGISTREERIMINE ON AVATUD!
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (889)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[03-06.07.2008]
RV WW-08 (Stockholm ( Rootsi))Internet document
Kohtunik: Rafael de Santiago & Frank Kane


Tulemused: KOHTUNIK:
Pikakarvalistel Kane Frank ( Inglismaa)
Lühikarvalistel De Santiago Rafael ( Puerto Rico)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 37
*pikakarvalisi bernhardiine - 52

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 35
*pikakarvalisi bernhardiine – 44

LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*juuniorklass
-is. BERNEGÅRDEN'S RED BARON ( Rootsi)- SP/1, JWW-08
-is. DEIN HARDS RANT AND RAVE ( Rootsi)- SP/2
-is. TRADEMARK´S JUNIOR ( Ungari)- SP/3
-is. AMBASSADOR V H BORGERBOS ( Holland)- SP/4
-is. BERNEGÅRDEN'S TRY ANOTHER TIME ( Rootsi)- SP
-is. ST. ZAMBA´S PRECIOUZ PUCHINI ( Eesti)- SP
-is. BERNEGÅRDEN'S TOUCH MY HART ( Rootsi)- VH
-is. FRIEND MAKERS INDUS THE KING ( Rootsi)- VH
-em. BERNEGÅRDEN`S THINK TWICE ( Eesti)- SP/1, TP JUN, JWW-08
-em. BÅTSMANS SICKAN ( Rootsi)- SP/2
-em. ORHIDEE VOM HELLENSTEIN ( Soome)- SP/3
-em. BERNHARDLUNDENS JADE ( Rootsi)- SP/4
-em. SANKT ZEMAS ECLIPS OF LOVE ( Rootsi)- ei saa hinnata

*noorteklass
-is. BULLBERNA ARCHIMEDES ( Eesti)- SP/1
-is. FRIEND MAKERS GRAND DE LUXE ( Norra)- SP/2
-is. GLORIA-SOLO ORBISON ROY ( Venemaa)- VH/3
-em. BULLBERNA ALL I NEED IS LOVE ( Eesti)- SP/1
-em. CHOFCH' ZITA OLBRZYM Z GALICJI ( Poola)- SP/2

*avaklass
-is. NAVILOTOSH VALERY DE BURBON ( Venemaa)- SP/1, SERT
-is. TOFFE LOFFE'S UNO ( Norra)- SP/2
-is. KJENSLIA'S DENNIS ( Norra)- SP/3
-is. SCANDIC'S LEO ( Norra)- SP/4
-is. ACKEBERS GERONIMO ( Rootsi)- SP
-is. ACKEBERS JUST IN TIME TO ADMIRE ( Rootsi)- VH
-is. HELLGOLD VON GSTAAD ( Srgentiina)- ei saa hinnata
-em. ESSENZA VAN'T HOF TEN EYNDER ( Belgia)- SP/1, SERT, CACIB, WW-08
-em. TOFFE LOFFE'S SUN-SHINE, ( Norra)- SP/2
-em. FRIEND MAKERS FANTASTIC INDRA ( Rootsi)- VH

*tšempionklass
-is. COURMAYEUR'S NOBODY LIKE ME ( Norra)- SP/1, CACIB, WW-08
-is. DEIN HARDS EVERY TIME ( Rootsi)- SP/2
-is. ACKEBERS JUST IN TIME TO REPLACE ( Rootsi)- SP/3
-is. FRIEND MAKERS ZILVER DE LUX ( Rootsi)- SP/4
-is. BÅTSMANS PICKOLO ( Rootsi)- SP
-is. HAUS STESSI BRUT MARK YUNIY ( Venemaa)- SP
-em. FRIEND MAKERS ZECILIE TITAN ( Rootsi)- SP/1


PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*juuniorklass
-is. ST.FELLIX KING`S ARISTOTELES ( Eesti)- SP/1, JWW-08
-is. BÅTSMANS TITO ( Rootsi)- VH
-is. DUNDERDALENS AMAZING AKAI ( Norra)- VH
-em. DEIN HARDS QUALIFIED FOR LIFE ( Rootsi)-SP/1, SERT, JWW-08
-em. GRACIE VAN'T HOF TEN EYNDER ( Belgia)- SP/2
-em. MTNSCOUNTRY'S NEVADA ( Rootsi)- SP/3
-em. TRADEMARKS MELIEN ( Ungari)- VH
-em. BUFFBALL BRETTY BLUE BELLATRIX ( Eesti)- H

*noorteklass
-is. BERNEGÅRDEN'S PHILADELPHIA ( Norra)- SP/1
-is. BERNEGÅRDEN'S PRINCE VAILIANT ( Rootsi),- SP/2
-is. MAINEGÅRDENS MOZART JUNIOR ( Rootsi)- VH
-is. YETI OLBRZYM Z GALICJI ( Poola)- VH

*avaklass
-is. KING-BARONEN'S RULES THE WORLD ( Soome)- SP/1, SERT
-is. KALVANA ALTAIR ( Eesti)- SP/2
-is. WALKING ON SUNSHINE VAN HET BORGERBOS ( Eesti)- SP/3
-is. BERNWEILER`S ØNSKEPRINSEN ( Norra)- SP/4
-is. DEIN HARDS LANCELOT ( Eesti)- SP
-is. HIN SATORI ANTEY ARISTOFAN- SP
-is. ALF DE L'ERMITAGE DE SAINT ROCH ( Prantsusmaa)- VH
-em. BERNEGÅRDEN'S LAST ROSE OF SUMMER ( Norra)- SP/1
-em. TUCKER'S YANKEE DESIGN V PEVA,( Rootsi)- SP/2
-em. FARM OF CHARM'S PREMIERE ( Rootsi)- VH
-em. ARWEN DE L'ERMITAGE DE SAINT ROCH ( Prantsusmaa)- VH
-em. BRENDA ( Eesti)- VH
-em. HEIMER`S UPSY DAISY TINKABELL ( Norra)- VH

*tšempionklass
-is. CHANDLIMORE HOLD YOUR HORSES ( Norra)- SP/1, CACIB, WW-08
-is. TOFFE LOFFE'S GO-GO GENTLEMAN ( Norra)- SP/2
-is. URY V H BORGERBOS ( Holland)- SP/3
-is. COURMAYEUR'S TRY TO BEAT ME ( Rootsi)- SP
-is. DEIN HARDS UNZIPPED ( Rootsi)- SP
-is. TOFFE LOFFE'S RAZTAN FOR VALERIA ( Venemaa)- SP
-is. NAVILOTOSH GIL GELLARD ( Venemaa)- VH
-em. KING-BARONEN'S PICK POCKET ( Soome)- SP/1, CACIB, TP, WW-08
-em. COURMAYEUR'S V I P ( Rootsi)- SP/2
-em. TOFFE LOFFE'S ROZARKA ( Norra)- SP/3
-em. COURMAYEUR'S TOUCH ME ( Rootsi)- SP
-em. DAVAO VAN'T HOF TEN EYNDER ( Belgia)- SP
-em. DEIN HARDS DIESEL DAGNY ( Rootsi)- SP
-em. DEIN HARDS ZWEET AND ZOUR ( Ungari)- SP
-em. HIN SATORI AMRITA ARUNA ( Eesti)- SP
-em. IONESSI TSARITSA KLEOPATRA ( Venemaa)- VH
-em. TOFFE LOFFE'S JEWEL JIBWA ( Norra)- VH

*veteraniklass
-em. YELLOWROSE VAN'T HOF TER QUINNI ( Norra)- SP/1, VWW-08
-em. DEIN HARDS ONLINE DOT SE ( Rootsi)- SP/2

Lisainfo: Bernhardiine hinnatakse neljapäeval 03. juulil.
Kohtunikud:
lühikarvalised: Rafael de Santiago ( Puerto Rico)
pikakarvalised: Frank Kane ( Inglismaa)

Lühikarvalisi on registreeritud 37.
Pikakarvalisi on registreeritud 52.
Registreerimishind on kuni 03.märts on 60 EUR.
Kuni 21.aprill on 80 EUR.

2008.a. näitused meil...
Jaanuar
12.01.2008T Rahvuslik näitus NõoZlatko Kraljic, Horvaatia
Veebruar
08-10.02.2008T RV näitus TallinnWilfried Peper (Saksamaa)
16.02.2008T Bernhardiinide kutsikate mitteametlik näitus ValgemetsaAleksander Lember
Aprill
05.04.2008T Rahvuslik näitus RakvereSeija Juutilainen ( Soome)
19.04.2008T Rahvuslik näitus SillamäeSvetlana Radjuk ( Valgevene)
Mai
03.05.2008T Nublude Show TallinnJuta Haranen (Eesti)
31.05-01.06.2008T RV näitus "ESTW´08" TallinnPikakarvalistel Igor Selimovic ( Horvaatia), lühikarvalistel Nina Karlsdotter(Rootsi)
Juuni
07.06.2008 Rahvuslik näitus Kohtla- JärveIrina Davõdova ( Venemaa)
21.06.2008T Rahvuslik näitus LuigeGeorge Kostopoulus, Kreeka
28.06.2008 RV näitus PärnuMarina Rannala
Juuli
12.07.2008T Rahvuslik näitus RäpinaPetr Rehanek, Tsehhi
13.07.2008T Rahvuslik näitus TartuGert Christensen, Taani
19.07.2008T Rahvuslik näitus HaapsaluDr.Pero Bozinovski ( MCD)
August
16-17.08.2008T RV näitus TallinnKornelia Butrimova ( Leedu)
17.08.2008T Bernhardiinide erinäitus HarjumaaDr. Martin König ( Šveits)
23.08.2008T Rahvuslik näitus VäimelaNikolai Sedõh ( Venemaa)
September
05.09.2008 Rahvuslik näitus 2., 9. rühmale TallinnLigita Zake ( Läti)
06.09.2008T Rahvuslik näitus LagediGunnel Holm ( Soome)
14.09.2008T II ja VIII rühma näitus TallinnLilian Hanniste (Eesti)
Oktoober
25.10.2008T Rahvuslik näitus RakvereRodi Hübenthal (Rootsi)
November
08-09.11.2008T RV näitus TartuMonika Blaha (Austria)
29.11.2008T Rahvuslik näitus SillamäeValentina Ivanisheva ( Venemaa)
Detsember
06.12.2008T Kutsikate, veteranide Jõulushow TallinnElena Kulešova ( Venemaa)
2008.a. näitused mujal...
Jaanuar
03-04.01.2008 RV näitus Göteborg ( Rootsi)Moa Persson ( Rootsi)
05-06.01.2008 RV näitus " SW-08" Göteborg ( Rootsi)Seamus Oates ( Iirimaa)
Veebruar
23.02.2008T RV näitus Moskva ( Venemaa)Manlio Massa ( Itaalia)
24.02.2008T RV näitus Moskva ( Venemaa)Jean Marie Lenning ( Suurbritannia)
Märts
01.03.2008T Rahvuslik näitus Daugavpils ( Läti)
15.03.2008T RV näitus LTW-08 Vilnius ( Leedu)Sylviane Tompousky ( Prantsusmaa)
15-16.03.2008T RV näitus LVW-08 Riia ( Läti)Petru Muntean ( Rumeenia)
16.03.2008T Rv näitus Vilnius ( Leedu)Guido Vandoni ( Itaalia)
Aprill
05.04.2008T RV näitus Minsk ( Valgevene)Beata Petkevica ( Läti)
06.04.2008T RV näitus Minsk ( Valgevene)Kirill Barbossov ( Venemaa)
12-13.04.2008T RV näitus Sankt Peterburg ( Venemaa)Pjotr Krol ( Poola)
12.04.2008T Bernhardiinide erinäitus Sankt Peterburg ( Venemaa)Patricia Coning ( Lõuna-Aafrika)
12.04.2008T Bernhardiinide erinäitus Riia ( Läti)Terry Munro
Mai
02-04.05.2008 RV näitus Dortmund ( Saksamaa)Hans Wiblishauser ( Saksamaa)
03-04.05.2008 WUSB- Show Luxemburg
10.05.2008 Bernhardiinide erinäitus Menthon-Saint-Bernard ( Prantsusmaa)
11.05.2008 Bernhardiinide erinäitus Menthon-Saint-Bernard ( Prantsusmaa)
18.05.2008T Rahvuslik näitus Valmiera ( Läti)Tina Šulce ( Läti)
24.05.2008T Rahvuslik näitus Plunge ( Leedu)Svetlana Postarnakova
25.05.2008T Rahvuslik näitus Palanga ( Leedu)Livija Vaitkeviciene (Leedu)
Juuni
14.06.2008T RV näitus Portorož ( Sloveenia)Alfonso Thovar del Solar( Hispaania)
14.06.2008T RV näitus Ozolnieki ( Läti)Rafael Malo Alcrudo ( Hispaania)
14-15.06.2008T RV näitus Umag ( Horvaatia)Monika Blaha ( Austria)
15.06.2008T RV näitus" Alpi Adria W-08" Portorož ( Sloveenia)Karla Molinari ( Portugal)
15.06.2008T RV näitus Ozolnieki ( Läti)Kurt Nilsson (Rootsi)
28.06.2008T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)Piotr Krol (Poola)
28.06.2008T Bernhardiinide erinäitus Tammela ( Soome)Bernard Leger ( Šveits)
29.06.2008T Rahvuslik näitus Šilute ( Leedu)Nijole Zieniene (Leedu)
29.06.2008T Rahvuslik näitus Mäntsälä ( Soome)Janez Plestenjak ( Sloveenia)
Juuli
03-06.07.2008T RV WW-08 Stockholm ( Rootsi)Rafael de Santiago & Frank Kane
04.07.2008 Bernhardiinide erinäitus Stockholm (Rootsi)Austyn Doile ( Iirimaa)
05.07.2008T Bernhardiinide erinäitus Stockholm ( Rootsi)Horst Vogel ( USA)
26.07.2008T Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)
27.07.2008T Rahvuslik näitus Marupe ( Läti)
August
01.08.2008 RV näitus Vilnius ( Leedu)Gerard O’Shea ( Rootsi)
02.08.2008T Rv näitus BALTW-08 Vilnius ( Leedu)Giulio Bezzechi ( Itaalia)
September
13.09.2008T Bernhardiinide erinäitus Latvian St.Bernards beauty’2008 Riia ( Läti)Danguole Papinigiene ( Leedu)
Oktoober
03-05.10.2008T RV EURW-08 Budapest ( Ungari)Dr. Katalin Balogh ( Ungari)
03.10.2008T Bernhardiinide erinäitus Budapest ( Ungari)Csepai Istvan ( Ungari)
11.10.2008 RV näitus "VILNIUS AUTUMN’ 2008’’ Vilnius (Leedu)Otakar Vondrouš (Tšehhi)
12.10.2008 RV näitus "GOLDEN CUP’ 2008’’ Vilnius (Leedu)Irina Azen (Valgevene)
19.10.2008 Bernhardiinide erinäitus Ivanovo ( Venemaa)
19.10.2008 Rahvuslik näitus Ivanovo ( Venemaa)
26.10.2008T RV näitus Seinäjoki ( Soome)Ove Germundsson ( Rootsi)
November
08-09.11.2008 RV" Poola Võitja Poznan 2008" Poznan ( Poola)Anatoli Zhuk ( Valgevene)
08-09.11.2008 RV " NordW-08" Herning ( Taani)Seamus Oates ( Iirimaa)
15-16.11.2008T RV näitus Riia ( Läti)Claudio de Guliani ( Itaalia)
21-23.11.2008 RV "NW-08" Hamar ( Norra)Guido Vandoni ( Itaalia)
Detsember
06-07.12.2008 RV "SW-08" Stockholm ( Rootsi)Svend Lövenkjaer ( Taani)
14-15.12.2008 RV "FINW´08" Helsingi (Soome)Elina Tan-Hietalahti ( Soome)
20.12.2008T RV näitus Vilnius ( Leedu)Ove Germundsson ( Rootsi)
21.12.2008T RV näitus Vilnius ( Leedu)Gabriela Ridarcikova ( Slovakkia)


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat