« Info ja teated »
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» Lühi-ja pikakarvaliste bernhardiinide...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (567)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[09-12.11.2006]
RV "WW´06" (Poznan (Poola))Internet document
Korraldaja: Poola KL


Tulemused:
LÜHIKARVALISTE KOHTUNIK: KARI JÄRVINEN ( Soome)
PIKAKARVALISTE EMASTE KOHTUNIK: RODI HÜBENTHAL ( Rootsi)
PIKAKARVALISTE ISASTE KOHTUNIK: LISBETH MACH ( Šveits)
Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 33
*pikakarvalisi bernhardiine - 68

LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*juuniorklass
-is. ACKEBERS JUST IN TIME TO ADMIRE ( Rootsi)
-is. ACKEBERS JUST IN TIME TO REPLACE ( Rootsi)
-is. HEEZEDOORN´S KINGDOM OF HEAVEN ( Holland)
-is. BERNEGARDEN´S NORTHERN LIHHTS (Ungari)
-em. ABIGAEL (Venemaa)
-em. HEEZEDOORN´S LIME LOLLYPOP ( Holland)
-em. ACKEBERS JUST IN TIME TO SHINE ( Poola)

*noorteklass
-is. TYRONICA BORN FOR WINNING ( Tšehhi)
-is. HARLEY ( Venemaa)
-em. KALNU SNIEGS BESSA ( Zitars von der Rottalhütte+ Axberna Morretta) ( Läti)- 1/1, PE-1, CAC, VSP, CACIB, WW-06
-em. CARMEN Z BOGDANOVEY ZAGRODY ( Poola)
-em. RINA II OLBRYM Z GALICIJ (Poola)

*avaklass
-is. ARES LOPEZ ( Poola)
-is. CARRINGTON VAN´T OF TER QUINNI ( Holland)
-is. HARRIS Z KAROLEWKA ( Poola)
-is. HELLGOLD VON GSTAAD ( Argentiina)
-em. BELA Z BOGDANOWEY ZAGRODY (Poola)
-em. NUMEBAMSEN´S GOOD FIOLA ( Soome)- puudus
-em. GREY Z RUBANICIEK ( Poola)
-em. HALSKA DAR šVIETEGO BERNARDA ( Poola)

*tšempionklass
-is. BANTO OLBRYM Z GALICJI (Poola)
-is. DUBAJ DAR SWIETEGO BERNARDA (Poola)
-is. BIG SAINTS ELVIS PRESLEY ( Bernegarden´s Onslow+ Tcker´s Treasure v. Bernegarden) (Holland)- 1/1, PI-1, CAC, TP, CACIB, WW-06
-is. FARON OLBRZYM Z GALICJI ( Poola)
-is. SZENT BERNAT HAGOI FAVORIT (Ungari)
-is. INAR PALUCKI PRZEJAR ( Poola)- 1/2, PI-2, RESERV- CACIB
-is. ONIL Z KAROLEWKA ( Poola)
-is. WINIFREDPYRLANDIA ( Venemaa)
-em. BERTA Z BOGDANOWEJ ZAGRODY ( Poola)
-em. BONA Z BOGDANOWEJ ZAGRODY ( Poola)
-em. ZOOMORF´S ELVIRA MADIGAN ( Taani)- 1/4
-em. ALWAY´S FRIENDS FIONA- AMBER ( Holland)- 1/1, PE-2
-em. UBINA DU VAL DU MORAKOPF ( Sloveenia)


PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*kutsikaklass
-is. NAVILOTOSH GIL GELLARD ( Venemaa)- TP KUTS
-is. BERBUL BETOWEN ( Poola)
-is. WIGOR Z KAROLEWKA ( Poola)
-em. NAVILOTOSH GLORY GALAXY ( Venemaa)

*juunioriklass
-is. AYRTON ( Rokystar+ Geter), ( Eesti)- 1/3
-is. STRIOLIN´S EYE OF THE TIGER ( Holland)- 1/1, TP JUN, JCAC, JWW-06
-is. ALWAY´S FRIENDS I´M DIESEL ( Holland)
-is. DEIN HARD´S JUST IN TIME ( Ungari)
-is. DEIN HARD´S KEEP ON TRYING ( Ungari)
-is. TOFFE LOFFE´S RAZTAN FOR VALERIA ( Venemaa)
-is. WALKING ON SUNSHINE VAN HET BORGERBOS ( Dein Hard´s Unzipped+ Shanon Van Het Borgerbos), ( Eesti)- 1/2
-is. YAGO PALUCKI PRZEJAR ( Poola)
-em. ELMA SAMARYTANIN ( Poola)
-em. ESPERANZA FROM SNOWFIGHTERS ( Belgia)
-em. ALWAYS FRIENDS IDOL-EVITA ( Holland)
-em. KATRINA Z KOROLEWKA ( Poola)
-em. DEIN HARD´S KEY TO SUCCES ( Ungari)
-em. BERNEGARDEN´S NOT AT THE MOMENT ( Norra)
-em. BERNEGARDEN´S NOTORIUS ( Ungari)
-em. KING BARONEN´S PICK POCKET ( Soome)- puudus

*noorteklass
-is. FAGO Z KAROLEWKA ( Poola)
-is. HEKTOR ANILORAK ( Poola)
-is. IMBIR DAR SWIETEGO BERNARDA ( Poola)
-is. ZOOMORF´S LOKE ( Taani)- 1/1
-em. CZARA Z BOGDANOWWJ ZAGRODY ( Poola)
-em. HANA VILNOJA ( Leedu)
-em. ALWAYS FRIENS HONEY BEAR-CINTA ( Belgia)
-em. UGANDA PALUCKI PRZEJAR ( Poola)

*avaklass
-is. ALEXANDER BERD-GAY ( Poola)- 1/1
-is. AMIR NESCALAND ( Poola)- 1/2
-is. BARD INOWAR ( Poola)
-is. CYRIL SAMARYTANIN ( Poola)
-is. DRAGON Z KAROLEWKA ( Poola)
-is. DžYGIT BOSS ( Poola)
-is. FIDO ANILORAK ( Poola)
-is. NUMEBAMSEN´S ICEMAN ( Norra)
-is. KING BARONEN´S INDIANA JONES ( Soome)- puudus
-is. JAGINO Z KAROLEWKA ( Poola)
-is. KUTHENVEZERI CSONGOR ( Ungari)
-is. MAX OLBRZYM Z GALICJI ( Poola)
-is. SAXSON CYNOS FAMILIARIS ( Poola)
-is. VINZENZO VOM WINGERT ( Saksamaa)
-is. WIGOR SAMARYTANIN ( Poola)
-em. CARINA HEBRON ( Poola)
-em. FRIDA Z KAROLEWKA ( Poola)
-em. LUCY OLIJAR ( Tšehhi)
-em. XERA Z KAROLEWKA ( Poola)

*tšempionklass
-is. HIN SATORI ANTEY ARISTOFAN ( Venemaa)- puudus
-is. BABAYARO VAN´T HOF TEN EYNDER ( Belgia)
-is. LASQUITE´S DAKOTA VON ICEMAN ( Holland)- 1/1, PI-1, CAC, TP, CACIB, WW-06
-is. FELIX INOVEC ( Slovakkia)
-is. TOFFE LOFFE´S GO-GO GENTLEMAN ( Norra)
-is. ALWAY´S FRIENDS GOZER- ONSLOW ( Holland)- 1/4
-is. LEON OLBRZYM Z GALICJI ( Poola)- 1/3
-is. LUX OLBRZYM Z GALICJI ( Poola)
-is. SULTAN HA- RENA ( Poola)
-is. URY V. H. BORGERBOS ( Holland)- 1/2, PI-2, RESERV-CACIB
-is. WIGRO SAMARYTANIN ( Poola)
-em. BIANKA LEWANDKOW ZAGRODA ( Poola)
-em. DYNA Z RUBANICIEK ( Slovakkia)
-em. GALA DAR SWIETEGO BERNARDA ( Poola)
-em. IT´S SVERANA GLORIA HELENA ROBIN ( Venemaa)
-em. KING BARONEN´S LUNATIC ( Soome)- puudus
-em. IT´S SVERANA MALENA ALICE ( Olaf Pyrlandia+ Helena),( Eesti)- 1/3
-em. SABA ERTONA ( Poola)
-em. SUZI Z KAROLEWKA ( Poola)- 1/1, PE-1, VSP, CACIB, WW-06
-em. DEIN HARD´S ZWEET AND ZOUR ( Ungari)


* veteraniklass
-em. ERNA OLBRZYM ( Poola)- 1/1, TP VET







Kava: II rühma hinnatakse laupäeval, 11. novembril.
Kohtunikke on 3:
lühikarvalisi bernasid hindab KARI JÄRVINEN (Soome),
pikakarvalisi hindavad:
RODI HÜBENTHAL (Rootsi)- emased bernad ja LISBETH MACH (Šveits) - isased bernad
Hind: kuni 20.08.2006
-kuts.& vet. - 30 EUR
-koer - 60 EUR
-2.,3. jne koer - 50 EUR

kuni 20.09.2006
-kuts.& vet. - 60 EUR
-kõik koerad - 90 EUR
Lisainfo: tel. +48 61 852 27 84
fax +48 61 855 74 14

2006.a. näitused meil...
Jaanuar
21.01.2006T II&VI rühma näitus NõoOve Germundsson (Rootsi)
Veebruar
11-12.02.2006T RV näitus TallinnKnut-Sigurd Wilberg (Norra)
Märts
26.03.2006T Nublu Show TallinnJelena Kruus (Eesti)
Aprill
01.04.2006T Rahvuslik näitus RakvereNatalja Sedõh (Venemaa)
22.04.2006T Rahvuslik näitus SillamäeAlla Filatova (Venemaa)
Mai
27.05.2006T Rahvuslik näitus Kohtla-JärveJelena Ševtšenko (Venemaa)
Juuni
03-04.06.2006T RV "BALTW´06" TallinnValentina Ivaniševa (Venemaa)
17.06.2006T RV näitus PärnuHermann Bürk (Saksamaa)
Juuli
01.07.2006 Rahvuslik näitus KuressaareStavarache Christian (Rumeenia)
08.07.2006T Rahvuslik näitus LuigePeter van Montfoort (Holland)
22.07.2006T Rahvuslik näitus HaapsaluAlfredo Alessandri (Itaalia)
29.07.2006T Rahvuslik näitus RäpinaRaijko Rotner (Sloveenia)
August
05.08.2006T Rahvuslik näitus VäimelaLilian Hanniste (Eesti)
19-20.08.2006T RV "ESTW´06" TallinnHassi Assenmacher-Feyel (Saksamaa)
20.08.2006T Bernhardiinide erinäitus HarjumaaSeamus Oates (Iirimaa)
September
02.09.2006T Rahvuslik näitus HarjumaaJoao Vasco Pocas (Portugal)
Oktoober
21.10.2006 Rahvuslik näitus RakvereNijole Zieniene (Leedu)
November
04-05.11.2006T RV näitus TartuBoo Lundström (Rootsi)
25.11.2006T Rahvuslik näitus Narva/SillamäeViva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)
Detsember
02.12.2006T Kutsikate ja veteranide Jõulushow TallinnVera Smirnova ( Eesti)
2006.a. näitused mujal...
Märts
04.03.2006T Rahvuslik näitus Daugavpils (Läti)Tamara Sarmont (Valgevene)
11.03.2006T RV "LTW´06" VilniusHans Müller (Šveits)
12.03.2006T RV "Vilnius Cup´06" VilniusLigita Zake (Läti)
18-19.03.2006T RV "LW´06" RiiaŽivile Povilaitiene (Leedu)
Aprill
02.04.2006T RV näitus Minsk (Valgevene)Paul Jentgen (Luksemburg)
08.04.2006T Rahvuslik näitus Sankt-PeterburgLidija Terentjeva (Venemaa)
09.04.2006T Rahvuslik näitus Sankt-PeterburgNatalja Sedõh (Venemaa)
15-16.04.2006T RV "Kevadine Petergurg´06" Sankt-PeterburgCarlos Saevich (Argentiina)
23.04.2006T Erinäitus "Kuldne Bernhardiin´06 RiiaOtto Mastrup (Taani)
Mai
20-21.05.2006T RV näitus "Aptus Show ´06" HelsingiHans W. Müller (Šveits)
Juuni
09-11.06.2006T RV "EURW´06" HelsingiRonald Irving (Inglismaa)
Juuli
01.07.2006T Rahvuslik näitus Olsztyn ( Poola)Marek M. Grabkowski (Poola)
02.07.2006T Rahvuslik näitus Augustow ( Poola)Maria Bruska (Poola)
August
12-13.08.2006T RV näitus Ozolnieki (Läti)Seamus Oates (Iirimaa)
September
09.09.2006T Bernhardiinide erinäitus Baltezer (Läti)Natalja Nekrošiene (Leedu)
Oktoober
14.10.2006T Rahvuslik näitus Cesis (Läti)Jaromir Dostal (Czech Republic)
15.10.2006T Rahvuslik näitus Šiauliai (Leedu)Nijole Zieniene (Leedu)
21.10.2006T Rahvuslik näitus Tromso (Norra)Eva Mjelde (Norra)
22.10.2006T RV näitus Tromso (Norra)Sten Akesson ( Rootsi)
November
09-12.11.2006T RV "WW´06" Poznan (Poola)
18-19.11.2006T RV näitus "Zooekspo´06" RiiaChristine Rossier (Šveits)
Detsember
09-10.12.2006T RV "FINW´06" HelsingiEva Mjelde (Norra)
16-17.12.2006T RV näitus "Nevski Winner" Sankt-Peterburg


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat