« Info ja teated »
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» Lühi-ja pikakarvaliste bernhardiinide...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (567)
Viimati lisatud pilt





Näitused ja tulemused



RV - Rahvusvaheline näitus - võisteldakse SERTile ja CACIBile
Rahvuslik näitus - Kõikide tõugude näitus - võisteldakse SERTile
Erinäitus- näitus ainult bernhardiinidele- võisteldakse SERTile
Mitteametlik näitus - näiteks kutsikanäitus või kutsikate/veteranide show.

0000 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019

[20.08.2006]
Bernhardiinide erinäitus (Harjumaa)Internet document
Korraldaja: EBTÜ
E-mail:
Kohtunik: Seamus Oates (Iirimaa)


Tulemused: KOHTUNIK: SEAMUS OATES ( IIRIMAA)

Näitusele oli registreeritud:
*lühikarvalisi bernhardiine - 16
*pikakarvalisi bernhardiine - 51

Näitusest võttis osa:
*lühikarvalisi bernhardiine - 16
*pikakarvalisi bernhardiine - 44


LÜHIKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass
-is.JII-TEEN JIM BEAM ( Soome) - 2
-is. JII-TEEN JIPPYY ( Soome) - 3
-is. JI-TEEN JUIPPI ( Soome) - 1, TP BEEBI, BIS-II BEEBI


*kutsikaklass
-is. ELLIOT VAN´T HOF TER QUINNI - 1, EAH, TP KUTS, BIS-II KUTS
-em. AXBERNA BELLE BELIEV - EVH

*juuniorklass
-is. CYCLAMEN DIANOLA DELEMONT - SP/2, PI-3, JSERT
-is. FREDSDUVAN´S SWEET SUPERSTAR - SP/1, TP JUN, PI-2, eriauhind "PARIM LIIKUJA", BIS-I JUN
-em. FREDSDUVAN´S SWEET SHAMIRA - SP/1, VSP JUN, JUN SERT, PE-2
-em. MARTHA - VH/2

*avaklass
-is. IT´S SVERANA RICHARD - VH/1
-em. BIJOU VAN DE BURGGRAVEHOEVE ( Soome) - SP/1, PE-1, SERT, VSP

*tšempionklass
-is. AXBERNA MONSENJÖÖR- SP/1, PI-1, TP, BIS-I
-is. AXBERNA NORMAN - SP/3
-is. AXBERNA RASPUTIN - SP/2, PI-4
-em. AXBERNA VIRGINIA - SP/2, PE-4
-em. MARITSA - SP/1, PE-3

*kasvatajaklass
AXBERNA - SP/1, KASVATAJA KLASSIDE BIS-I

*paaride võistlus
AXBERNA VIRGINIA& AXBERNA MONSENJÖÖR - SP/1, PAARIDE BIS-I



PIKAKARVALISED BERNHARDIINID

*beebiklass
-is. AXBERNA COPPERFIELD - 1, TP BEEBI, BIS-I BEEBI
-is. BENEDICTUSBENNY- puudus
-em. BRENDA - 1, VSP BEEBI
-em. BRITTA - 2

*kutsikaklass
-is. AXBERNA BEETHOVEN - /-
-is. CYCLAMEN DIANOLA EMPERADOR - /-
-is. DEIN HARD´S LANCELOT - 1, EAH, TP KUTS, BIS-I KUTS
-is. KALNU SNIEGS DARKO (Läti) - 2, EAH
-is. TALENT STONE- GROVE BODYGARD - 4, EAH
-is. TALENT STONE-GROVE BOSSE - 3, EAH
-is. UUEVESKI HAGAR - /-
-is. UUEVESKI HAGRID - /-
-is. UEVESKI HERAKLES - /-
-is. UUEVESKI HUGO - /-
-em. BETTY - 2, EAH
-em. MOLLY - 1, EAH, VSP KUTS
-em. TALENT STONE -GROVE BIANCA - 3, EAH

*mitteametlik järglaste klass
AMULETUM JESSI - VH/2
DEIN HARD´S WEB MASTER - SP/1

*juunioriklass
-is. ATOS - SP/4
-is. AYRTON - SP/1, JSERT, TP JUN, BIS-II JUN
-is. LEONARDO - SP/3
-is. SOFT AND FURRY JUSTUS - VH/-
-is. TOBIASFRANKENSTEIN - VH/-
-is. WALKING ON SUNSHINE V. H. BORGERBOS - SP/2
-em. AXBERNA ZONJA - puudus
-em. CYCLAMEN DIANOLA CANDIOPE - VH/3
-em. KARMELA - SP/2
-em. KING -BARONEN´S PICK POCKET - puudub
-em. LIMARI-MEKABER EMILIE - VH/4
-em. REYNA S DONSKOY ZEMLI - SP/1, JSERT, VSP JUN
-em. SOFT AND FURRY JOSEPHINE - puudub

*noorteklass
-is. APOLLO - SP/1, PI-2
-em. IT´S SVERANA MIRANDA - SP/3
-em. SARLETE - SP/4
-em. SNAPDRAGON´S HERRIS BELLAVITA - SP/1
-em. ZOOMORF´S LEIJA ( Soome) - SP/2

*avaklass
-is. CAECAR - SP/1, SERT
-is. KING -BARONEN´S INDIANA JONES ( Soome) - puudub
-em. AXBERNA SAMANTHA - SP/1, SERT, PE-2
-em. AXBERNA URSULA – VH/-
-em. CYCLAMEN DIANOLA BABETTE - SP/3
-em. ELANA S DONSKOY ZEMLI - puudus
-em. GETER - SP/2

*tšempionklass
-is. ADMIRAL - SP/3, PI-4
-is. AXBERNA JONATHAN - SP/-, eriauhind "PARIM PEA"
-is. DEIN HARD´S WEB MASTER - SP/4
-is. HEIMER´S RANDY BREWSTER - SP/1, PI-1, VSP
-is. KLEINBARON´S FAIR PLAY - SP/2, PI-3
-em. ALINA-OLGA VON DER KIRSCHALLEE - SP/3, PE-4
-em. AXBERNA PENELOPE PIA - SP/2, PE-3
-em. BERNEGARDEN´S COVER GIRL - SP/1, PE-1, TP, BIS-II
-em. KING BARONEN´S LUNATIC ( Soome) - puudub

*kasvatajaklass
AXBERNA - puudub

*järglaste klass
DEIN HARD´S WEB MASTER - SP/1

*paaride võistlus
SNAPDRAGON´S HERRIS BELLAVITA& KLEINBARON´S FAIR PLAY - SP/1, PAARIDE BIS-II

*laps ja koer
LISA LEER - 1

*juuniorhändler
NATALIJA KUZOVA - puudus
PAULA LEER - 1

*seeniorhändler
MADE VARUL - 1
MAARIT HELLGREN - 2


Lisainfo: NB! Näitus toimub kas 19. või 20. augustil 2006. Täpne kuupäev saab selgeks siis,kui on teada, missugusel päeval hinnatakse II rühma koeri EKL-i RV näitusel.

2006.a. näitused meil...
Jaanuar
21.01.2006T II&VI rühma näitus NõoOve Germundsson (Rootsi)
Veebruar
11-12.02.2006T RV näitus TallinnKnut-Sigurd Wilberg (Norra)
Märts
26.03.2006T Nublu Show TallinnJelena Kruus (Eesti)
Aprill
01.04.2006T Rahvuslik näitus RakvereNatalja Sedõh (Venemaa)
22.04.2006T Rahvuslik näitus SillamäeAlla Filatova (Venemaa)
Mai
27.05.2006T Rahvuslik näitus Kohtla-JärveJelena Ševtšenko (Venemaa)
Juuni
03-04.06.2006T RV "BALTW´06" TallinnValentina Ivaniševa (Venemaa)
17.06.2006T RV näitus PärnuHermann Bürk (Saksamaa)
Juuli
01.07.2006 Rahvuslik näitus KuressaareStavarache Christian (Rumeenia)
08.07.2006T Rahvuslik näitus LuigePeter van Montfoort (Holland)
22.07.2006T Rahvuslik näitus HaapsaluAlfredo Alessandri (Itaalia)
29.07.2006T Rahvuslik näitus RäpinaRaijko Rotner (Sloveenia)
August
05.08.2006T Rahvuslik näitus VäimelaLilian Hanniste (Eesti)
19-20.08.2006T RV "ESTW´06" TallinnHassi Assenmacher-Feyel (Saksamaa)
20.08.2006T Bernhardiinide erinäitus HarjumaaSeamus Oates (Iirimaa)
September
02.09.2006T Rahvuslik näitus HarjumaaJoao Vasco Pocas (Portugal)
Oktoober
21.10.2006 Rahvuslik näitus RakvereNijole Zieniene (Leedu)
November
04-05.11.2006T RV näitus TartuBoo Lundström (Rootsi)
25.11.2006T Rahvuslik näitus Narva/SillamäeViva-Maria Soleckyj-Szpunar (Poola)
Detsember
02.12.2006T Kutsikate ja veteranide Jõulushow TallinnVera Smirnova ( Eesti)
2006.a. näitused mujal...
Märts
04.03.2006T Rahvuslik näitus Daugavpils (Läti)Tamara Sarmont (Valgevene)
11.03.2006T RV "LTW´06" VilniusHans Müller (Šveits)
12.03.2006T RV "Vilnius Cup´06" VilniusLigita Zake (Läti)
18-19.03.2006T RV "LW´06" RiiaŽivile Povilaitiene (Leedu)
Aprill
02.04.2006T RV näitus Minsk (Valgevene)Paul Jentgen (Luksemburg)
08.04.2006T Rahvuslik näitus Sankt-PeterburgLidija Terentjeva (Venemaa)
09.04.2006T Rahvuslik näitus Sankt-PeterburgNatalja Sedõh (Venemaa)
15-16.04.2006T RV "Kevadine Petergurg´06" Sankt-PeterburgCarlos Saevich (Argentiina)
23.04.2006T Erinäitus "Kuldne Bernhardiin´06 RiiaOtto Mastrup (Taani)
Mai
20-21.05.2006T RV näitus "Aptus Show ´06" HelsingiHans W. Müller (Šveits)
Juuni
09-11.06.2006T RV "EURW´06" HelsingiRonald Irving (Inglismaa)
Juuli
01.07.2006T Rahvuslik näitus Olsztyn ( Poola)Marek M. Grabkowski (Poola)
02.07.2006T Rahvuslik näitus Augustow ( Poola)Maria Bruska (Poola)
August
12-13.08.2006T RV näitus Ozolnieki (Läti)Seamus Oates (Iirimaa)
September
09.09.2006T Bernhardiinide erinäitus Baltezer (Läti)Natalja Nekrošiene (Leedu)
Oktoober
14.10.2006T Rahvuslik näitus Cesis (Läti)Jaromir Dostal (Czech Republic)
15.10.2006T Rahvuslik näitus Šiauliai (Leedu)Nijole Zieniene (Leedu)
21.10.2006T Rahvuslik näitus Tromso (Norra)Eva Mjelde (Norra)
22.10.2006T RV näitus Tromso (Norra)Sten Akesson ( Rootsi)
November
09-12.11.2006T RV "WW´06" Poznan (Poola)
18-19.11.2006T RV näitus "Zooekspo´06" RiiaChristine Rossier (Šveits)
Detsember
09-10.12.2006T RV "FINW´06" HelsingiEva Mjelde (Norra)
16-17.12.2006T RV näitus "Nevski Winner" Sankt-Peterburg


T - Tulemus olemas

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat