« Info ja teated »
» Koosolek 26.10.2017
» Sügisnäitus Info ja ajakava...
» Sügisnäitus kõikide tõugude...
» Suvine kokkutulek ja erinäitus 2017
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» Hulkuv bernhardiin
» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» RE: FoorumistMade
» RE: FoorumistOman
» RE: Lähme Ameerikasse!Made
Uuemad foorumi teemad
» (0)Ilusat Uut Aastat
» (3)Lähme Ameerikasse!
» (0)EBTÜ suvine kokkutulek...
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

Bonita (547)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Kadi Lüüs; Tiia Piiber; Pätu Pisike; Hanna Raidvere; Ketlin Ravel; Jaanika Tõnts;
Koerad: Elliot Van´t Hof Ter Quinni(lk/I/12a.); It's Sverana Poliona (pk/E/11a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(5) Karv haiseb jubedalt(1) Koeratoit
(2) Bona Ventura(4) berna ajab karva
(2) berna silmad(2) Huvitav artikkel...
(7) Husse koeratoit.(5) bernabeebi toiduvajadus
(5) berna toidukausi kõrgus(1) Bernadest üks video
(1) Hirmus lugu » kõik vanemad teemad
TERVIS JA HOOLDAMINE - berna ajab karva
Loetud: 4460 korda
04.02.2010 14:47 (marika1957 )

Tere Teile kõigile!
Pole siin ammu suhelnud aga nüüd kerkis esile üks küsimus: nimelt avastasin, et mu pisike bernapoiss, kes on kohe-kohe aastaseks saamas, on hakanud karva ajama. Täna hakkasin teda harjama ja karvu tuli maha ikka päris palju. Sööki ei ole vahetanud, muud nagu ei ole ta ka saanud...mõtlesin, et küsin, et võibolla ongi mingi aeg karvaajamiseks ...aga millal, seda ma ise küll ei tea..

RE: berna ajab karva
04.02.2010 18:07 (rotipoeg )

Varane kevad ehk.. Sel aastal on minul ajanud karvu nad enamuse aastast ja kõik kolm korraga. Ei saa olla söögist või muust. Vahepeal korraks jäi vähemaks, kuid no siis taas. Taksil on näiteks alt uus tihe karv hoopis kasvanud, kuid bernadel on nüüd ka päris lahti visanud.. ju siis kevade ootuses:P

04.02.2010 20:03 (Piret )

Tere!
Kevade poole kipub ikka karv lahti olema, selline tunne tekib et koeral kukuvad absoluutselt kõik karvad maha. Sõltub suht palju ikka toidust ka- enne ei näegi erinevust kui kevadel karvavahetuse aegu. Väga hästi aitab järgmine toidulisand:
http://remedium.ee/page.php?nid=59&ppid=56&pid=13&rid=7
Ja kohad kust osta saab:
http://remedium.ee/page.php?nid=71&pid=13&rid=7

05.02.2010 13:26 (SIIRI )

Igal aastal on minu koertel karva lahti löönud just kõige külmemal ajal, kummaline. Sel aastal aga mõtlesin ehk välja - suure külmaga on vaja soojemat ja tihedamat karvkatet, aga et uut kasvatada tuleb enne vanast lahti saada. Minu jaoks tundub see päris loogiline, kas aga on nii, ei tea. Sest praeguseks on mu 8 aastasel palju paksem ja ilusam kasukas kui jaanuari alguses. Ja ei ole ka toitu vahetanud ega kunagi mitte ühtegi toidulisandit andnud. Isegi natsa pelgan neid, ei söö ise ega anna ka koertele.

Saadan vastuse (TERVIS JA HOOLDAMINE - berna ajab karva) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat