« Info ja teated »
» EBTÜ üldkoosolekul otsustatu
» Korraline üldkoosolek 03.06.2017
» Suvine kokkutulek 2017
» Erinitus 2017
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» Bernhardiini kutsikas
» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» RE: FoorumistMade
» RE: FoorumistOman
» RE: Lähme Ameerikasse!Made
Uuemad foorumi teemad
» (0)Ilusat Uut Aastat
» (3)Lähme Ameerikasse!
» (0)EBTÜ suvine kokkutulek...
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

Bonita (247)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Kätlin Jüürman; Evelyn Kalmet; Risto Kari; Karmen Loog; Kati Perli; Riina Pihl;
Koerad: Est Kalvana Afrodita(pk/E/11a.); Est Kalvana Altair (pk/I/11a.); Est Kalvana Avrora(pk/E/11a.); Temmeltassun Antoni Fabia(lk/E/7a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) Teeb murelikuks...(5) Mis toimub bernhardiini...
(3) Kõigile lugemiseks(6) Uuringud aretuskoerale
(47) Info sündinud...(6) Uskumatu kuidas üks TÜ...
(5) Sündmuste või esemete...(5) Maokeerd
(5) kutsikal kõõm(2) NRC Royal Active 15 kg
(6) Tartus asuv koer vajab... » kõik vanemad teemad
PROBLEEMID - Uskumatu kuidas üks TÜ käitub
Loetud: 4912 korda
21.12.2009 16:19 (rotipoeg )

Kogemata kandis pank ülekande valesti ja see sattus EBTÜ arvele, summas 500.-, konto oli mul määratud maksetes, ehk seetõttu, kuid miks ei oska veel öelda, vastuse annab panga IT töötaja.
Helistasin, selgitasin jne . Made lubas raha tagasi kanda, mida ta ka tegi, kuid...

Ma oma elu jooksul, nii eraisikuna kui ettevõtjana ei tule iial sellise asja peale, et kanda raha kellelegi ja arvestada summast pangateenustasu maha... Ok, see 6 krooni ei ole tappev suur summa, kuid minu seisukohast on see väiklane ja kinnitab mulle veel korra, et sellise TÜ liige ei soovi mina iial olla enam.
Olen tellinud asju netipoest, vahest on toode läbimüüdud , kuid mitte iial pole keegi sedasi käitunud. Samuti on juhtunud, et keegi kannab mulle rohkem raha, siis pole selle peale tulnud, et võtta summast maha pangaülekande teenus...
Ettevõtja ilmselt saab aru millest ma räägin, Made peaks ka saama aga kuna ta sedasi käitub, siis näitab see teda veel korra selles valguses mis inimene ta on tegelikult-- Jee Made, nüüd saan ma aru miks klapp on sul teismelistega ja miks sa kõigi oma südamesõbrannadega riius oled... Sa oled lihtsalt uskumatult väiklane ja ahne inimene! Nagu näha on sinu silmis kõigel hind, ka koertel, et kes ei too sisse, selle sokutan minema.. Uskumatu milline inimene.
Ei tee see kuus eeku mind vaesemaks, loodan, et sind rikkamaks..irw.. Kuid see on ikka HÄMMASTAMA panev keis.
Igatahes kena jõuluaega , eks tilk tõrva satub ikka meepotti, iseasi millal see leitakse..irw.. sry aga just leidsin

RE: Uskumatu kuidas üks TÜ käitub
21.12.2009 16:37 (Liia )

MASU,mis muud ....:)))

21.12.2009 17:34 (rotipoeg )

Kindel see...
Made aga kas sa kutsikat ostes võtsid ka ikka ülekandetasu maha?..irw...

22.12.2009 14:09 (Made )

See oli ühingule mittevajalik makse ning seetõttu pidasin õigeks sellist makseviisi.
Kui ühingu liikmetele selline variant ei sobi, saab seda kenasti arutada meie üldkoosolekul.
Pean tähelepanu juhtima sellele, et ei ole sugugi erakordne, kui nn. asjast huvitatud isikul tuleb kanda kõik tehinguga seotud pangakulud.

22.12.2009 22:51 (rotipoeg )

Esiteks ei ole mina ühingu liige!
Teiseks sooviks ma nüüd teada, et kas ma pean seoses Made väiklusega olema sama väiklane ja jõulukaardi, ümbriku ja margiraha ka tagastama`??? või annad inkassosse?
Nimetades seda ühingule mittevajalikuks makses näitad sa veel korra kes oled! Esiteks oli seal selgituses hoopis teine tekst ja kui liige maksab sulle liikmemaksu, siis ütled ka, et see on ühingule mittevajalik makse??? See makse tõesti polnud ühingule mõeldud ja sattus sinna mingi tehnilise tõkke tõttu, kuid nagu alati on sinu jutt kahepalgeline, nagu sa isegi!
Võõralt kontolt laekunud summa mitte tagastamist Madeke nimetatakse varguseks! Ja kui see minu huvi vaid oli, mitte ühingu huvi tagastada summa mis ei kuulu ühingule, siis sry , edaspidi pean ehk pöörduma Politseisse otse?`Kuna sinu jutu põhjal ju see nii on.. asjast huvitatu nagu ma peaks olema.

13.02.2012 20:01 (satori )

Kuigi see on väga vana teema ja sattusin seda juhuslikult lugema, siis otsustasin pangatöötajana anda asjasse selgust (vanasse asja):
Te ise kirjutate: "See makse tõesti polnud ühingule mõeldud ja sattus sinna mingi tehnilise tõkke tõttu", ja siin muudame teemat ning küsime "Kas Made nõudis selle raha sisse, Teie ju ise maksite, andsite allkirja maksekorraldusele????" , kui aga tegite makset i-pangas, siis ju aktsepteerisite makse!
Antud juhul ei ole saaja süüdi selles, et raha laekus tema kontole, ta ei soovinud seda, ta ei soovi selle eest maksta ja õigesti teeb.
Ei ole tähtis, kes selle raha saatis, pani valed rekvisiidid, kuid nimi ja pangakonto number olid õiged, s.t. raha laekus kontole (kui rekvisiitides oleks olnud viga, siis oleks raha saatja kontole tagasi tulnud).
Absoluutselt ei saa aru, miks TÜ oleks pidanud kandma kulu Teie raha tagastamise eest. Ka pangad tagastavad raha saatmiskulude mahavõtmisega!

Saadan vastuse (PROBLEEMID - Uskumatu kuidas üks TÜ käitub) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat