« Info ja teated »
» Suvine kokkutulek 2021
» Erinäitusele registreerimine
» Erinäituse kohtunik!
» Konto avatud ka LHV-s
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» RE: Koer varjupaigasMade
» Koer varjupaigasMade
» Jälle iseloomust...Made
Uuemad foorumi teemad
» (1)Koer varjupaigas
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (2026)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Marko Ehrberg; Kristel Karavin; Ivika Kersman; Maarika Kukk; Kärt Kübarsepp; Piret Laanepere; Kristi Naulin; Andres Piirsalu; Janely Tauk;
Koerad:

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(1) Lähme Moskvasse!(4) Lähme Ameerikasse!
(1) EBTÜ suvine kokkutulek...(1) tere!
(2) Läheme Ameerikasse!(1) Loengud Tartus
(4) RE: Kreisilinnapäev pani...(93) Näituste autahvel
(8) Kutsikate näitus ja...(2) Näitused, muud üritused...
(11) Suur Koerapäev 2008 » kõik vanemad teemad
HARRASTUSED - Donovaly ´07
Loetud: 6001 korda
02.04.2007 09:00 (SIIRI )

Teatavasti osalesid päris mitmed koerad seal toimunud näitustel ning vägagi edukalt!
Kerli oma Atsuga sai kutsikate BIS-1
Made Sanny juuniorite BIS-1 ning Sanny ja Karmela paaride BIS-1

Teiste koerte täpsed tulemused jõuavad siia üles siis, kui reisilised tagasi ning kindlast saame lugeda ka huvitavaid reisikirju. Jääme ootama!

Aga seniks - "Palju õnne!"

RE: Donovaly ´07
02.04.2007 10:47 (Lotta )

Vahva,palju, palju õnne osalenutele,tublid olete!

04.04.2007 11:56 (Made )

Uuh- kodus tagasi!
Pikk, vahva ning muljeterohke reis oli. Juba näitustele registreerimise ajal leppisime Kerli, Artjomi ja Maiega omavahel kokku, et Slovakkias vaatame oma pundile mõnusa majakese ning võimalusel sõidame koos kohale. Enne sõitu selgus, et mina pean Poolasse paar päeva enne minema ( Naboush tegi seal ühes kennelis mehetegusid), aga- Slovakkiasse Donovaly jõudsime me kõik kenasti ühe päevanumbri sees. Meestel oli paar päeva veel aega Kõrg-Tatrates suusatamaski käia. Naised ja lapsed elasid oma sööstlaskujatest pereliikmetele hasartselt kaasa. Mina trotsisin oma kõrgusekartust ning sõitsin koos Kerli ja tema pisitütre Rebekaga tõstuki abil üles platoole. No oli ikka vaade, mis sealt avanes!!!

Jõudsid kätte näitusepäevad. Laupäeval toimus Maailma Bernhardiini Klubide Liidu korraldatud näitus ning pühapäeval Slovakkia Bernhardiinide Klubi poolt korraldatud erinäitus bernhardiinidele.
Osavõtt oli rohkearvuline. Laupäevasele näitusele oli registreeritud 143 koera ning pühapäevasele näitusele 102 koera. Tase oli väga kõrge, st. osalesid tuntud, kõrgelthinnatud kennelite kasvandikud.
Statistiliselt veel üks nüanss- osalevate bernade arvu poolest oli Eesti laupäeval oma 13 koeraga neljandal kohal 17-st riigist ning pühapäeval teisel ( !!!) kohal kümnest! Seda siis kvantiteedi poole pealt.
Nüüd kvaliteedist.
Ma olen alati ütelnud, et Eesti bernade tase on kõrge. Me võime oma neljajalgsete sõprade üle õigustatult uhked olla. Loomulikult saab alati veel paremini ja edukamalt, kuid meil ei ole ka praegu põhjust häbenemiseks- oo ei.
Samas ma ütlen siiralt- ma ei oodanud oma koertelt selliseid kõrgeid saavutusi. Konkurendid tundusid kaunid, nende händlerid vilunud ning kennelid maailmakuulsad. Aga- heameel lõpptulemuste üle oli seda suurem:)

WUSB-näitusel laupäeval:
Kerli Kolbergi oma kasvandik Bullberna Archimedes- 1, kogu näituse kauneim kutsikas
ja tema teine koer Maritsa- väga hea
Artjom Skljarovi Ayrton- väga hea ja neljas koht
Kadi Kiima, Civitas Bernhard Exinde- väga hea
ja tema teine koer Alina Olga von Der Cirshalle- suurepärane, teine koht klassis ja reserv-sert
Maie Ojasalu, Kleopatra- väga hea ja kolmas koht
Piret Rosumovski, Zoomorf´s Gabi- väga hea
Minu kutsad: Zorro- Naboush- Barry vom Schümmerich- väga hea ( esimest korda oma viie eluaasta jooksul näitusel)
Karmela- suurepärane ja teine koht, reserv-sert
Walking On Sunshine v. h. Borgerbos- suurepärane ja esimene koht, sert, kauneim juunior
Karmela ja "Sanni" paaride võistlusel kogu näituse kauneim paar.

Nägime neil näitustel bernasid, kes olid üpriski või teinekord ka väga agressiivsed teiste koerte ( mõned ka inimeste) peale. Nägime bernasid, kes tundusid kartvat kõike- ka oma varju seljataga.
Sai kontakte vahetatud paljude bernakasvatajatega. Sai kaasa elatud teiste õnnestumistele ning mitteniiväga õnnestumistele.
Neil näitustel esitati ka meie kaasasolnud koerte kohta ostusoove, kuid- ei meie oma sõpru müü. Ei mingi raha eest!

Vihjeks- järgmisel aastal toimub WUSB-show 3.-4. mail Luxemburgis ning ülejärgmisel aastal 12.-13. juunil Šveitsis.

04.04.2007 12:06 (Made )

Näituste tulemuste ülespanemine võtab nats aega, sest ma kavatsen kõikide osalejate nimed välja kirjutada- mis ei ole aga mitte väga lihtne ülesanne:)

04.04.2007 14:49 (Lee )

Õnnitlused suurepärase näituse puhul tublidele kutsadele ja agaratele peremeestele!
Vaatan siin galeriis näitusepilte ja naudin neid täiega. Lisaks ilusatele tulemustele oli see vist muidu kah üks tore retk ;)

04.04.2007 15:19 (Made )

See oli vahva reis kohe iga kandi pealt ( loodan, et kaasmatkasellid ühinevad minu arvamusega). :)
Kui kellelgi ainult tahtmist on oma kutsaga väljamaa näitustel käia, siis võiks ikka teada anda. Koos toredam minna ja olla.
Järgmine pikem reis on minul plaanis mai algusest pooleteist-kuune turnee. Alates Aserbaidžaanist lõpetades Horvaatias. Sinna saab küll veel registreeruda, aga kindel on, et tuleb üpris kurnav sõit. Kuid- äkki keegi soovib veel sihukest asja ette võtta! Siis andke teada. Koos raudselt lihtsam ja seltsim.

16.04.2007 22:19 (Muffy )

Pilte leiab veel ka siit : http://www.wusb2007.bernardin.sk/fotowusb/f.html

Saadan vastuse (HARRASTUSED - Donovaly ´07) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat