« Info ja teated »
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» Lühi-ja pikakarvaliste bernhardiinide...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (120)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Helen Kapp; Anti Korpe; Johanna Laak; Hanniki Roovet; Kylli Tehvand;
Koerad: Axberna Kundalinda(lk/E/19a.); Berta(pk/E/13a.); Est Kalvana Serenesky(pk/E/11a.); Est Kalvana Steffi Queen(pk/E/11a.); Filip(pk/I/13a.); It`s Sverana Helena(pk/E/20a.); Lumepärl Handiena(pk/I/8a.); Normandia Iz Angel Grada(pk/E/4a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Kennelköha
Loetud: 4050 korda
13.02.2006 19:11 (adroom )

Tere,
täna koeraga oma iga-aastasel vaktsineerimisel käies, rääkis arst mulle, et peaksin laskma koerale teha ka kahest süstist koosneva vaktsiini nn. kennelköha vastu. Kas keegi seletaks, mida selline asi endast kujutab, sest mina kuulsin taolisest asjast küll esimest korda?

RE: Kennelköha
13.02.2006 19:24 (Made )

Tean seda, et viimasel ajal on see haigus jällegi nii Eesti kui välismaa kenneleid kimbutama hakanud. Ja nakkab ta ju hästi kergesti.
Kindlasti tuleb lasta veterinaaril see vaktsiinisuts oma kutsale ära teha!

13.02.2006 21:52 (Muffy )

mina olen ka lasknud ikka selle vaktsiini teha, kus see sees on. Sest eriti just näitustelt ja muudelt koerte kokkusaamistelt on seda eriti kerge "hankida".

13.02.2006 21:56 (nublu )

Kindlasti tuleb lasta teha maksimumvaktsiinid, selle kohapealt on küll nii ,et mida rohkem seda uhkem:)
Kennelköha pidavat jah väga kergelt nakkama. Viimati puutusin sellega kokku ca 3 a tagasi. Õnneks minu kuts jäi sellest priiks, aga meil päris paljud trennikaaslased olid haiged:(

13.02.2006 22:36 (Muffy )

Tean ka koera, kes on sellesse surnud (tegu küll buldogiga, kelledel siis hingamisteed kitsad ja kennelköha raskemini kulgeb, kuid iial ei või teada, kuidas see sinu koerale võib mõjuda, olgu ta mis tõugu tahes, siin on küll nii, et parem karta kui kahetseda.)

20.02.2006 00:03 (Muffy )

Kasulikku lugemist kennelköha kohta : http://www.toometikliinik.ee/index.php?id=149&keel=ee

20.02.2006 10:44 (spormeister )

Tere!
Minu 3- kuusel koeral(bernal) arvati, et äkki oligi kennelköha. Koer oli silmnähtavalt haige, tegi oksendamisliigutusi, ei söönud ega joonud terve päeva. Öösel tekkisid hingamisraskused ja siis sõitsime kliinikusse. Seal tehtud röntgen avastas tugeva kõriturse, kuid võõrkeha ei olnud. Koer jäi 2 päevaks tilgutite alla, sai hormoonravi ja antibiootikume. Paranes ilusti, kuid paar nädalat enne haigust oli ta just saanud selle vaktsiini, nii et kindlat diagnoosi ei julgenud ka arst öelda. Vaktsineerige ikka!

21.02.2006 08:59 (adroom )

Selge, aitäh teile!:)

Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Kennelköha) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat