« Info ja teated »
» EBTÜ suvine kokkutulek 2019
» Erinäitus 2019
» Üldkoosolek 13.11.2018
» Erakorraline üldkogu 13.11.2018
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
» Lähme Moskvasse!Made
Uuemad foorumi teemad
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» (0)Ilusat Uut Aastat
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

Üks väsitav jalutuskäik (952)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Mai Kink; Kevin Kiseljov; Tuuli Roosma; Ulvi Rääli;
Koerad: Atos(pk/I/14a.); Axberna Petra(pk/E/17a.); Dein Hards Quick Access(pk/I/4a.); Futur(lk/I/20a.); Rachel S Donskoy Zemli(pk/E/14a.); Royal Berni Dolly(pk/E/9a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - laisk koeraomanik :P
Loetud: 3777 korda
20.12.2005 10:13 (enely280 )

tunnistan ausalt üles et olen olnud laisk koeraomanik :P Nimelt koer mul juba aastane, kuid mina pole temaga veel kuskil käinud. :( Isegi kooli olen ainult korra jõudnud, kuna alati leidsin mingi vabanduse...kas polnud transporti või oli mingi muu häda.
Kuid nüüd olen otsustanud korralikuks hakata ja mõtlen siin oma ette, kas ma olen nüüd lootusetult hiljaks jäänud. Kas ja kuhu on mul võimalik tulla bernhardiiniga kooli (tahan ju ka ikkagi tarka koera :P ). Kas see muidu väga suur haruldus ,et aastane koer ei olegi veel koolis käinud ?
Koeral on muidu paberid korras, mikrokiip olemas ja süstid saadud.

RE: laisk koeraomanik :P
20.12.2005 10:57 (zimma )

Tere, kindlasti ei ole Te hiljaks jäänud!
Aastase koeraga saab veel väga ilusti koertekooli minna. Alguses võib olla natuke rakse, kui koer ei ole omasuguste seltsis palju viibinud, aga see on mööduv probleem...
Kuhu koertekooli minna sõltub Sinu enda elukohast. Tallinnas on neid võimalusi mitmeid ja Tartus ka.
Kui Tallinnas asud ja on transpordi võimalus, siis isiklikult soovitan Siiri Hundimägi juurde minna (ise ka seal käin). Aga on teisigi, kes on ka head.
Veel koolitajaid leiad:
http://www.koer.ee/leftpage.php?id=404

Edu Teile!

RE: laisk koeraomanik :P
20.12.2005 16:27 (nublu )

Aastase koeraga pole kohe kindlasti hilja koertekooli minna. Ma olen oma koertekoolis näinud ka nt 5. aastast koera, kes õppis väga edukalt ja vahest isegi paremini kui noored, kuna oli palju püsivam ja rahulikum. Seega mina arvan, et kooli võib minna ükskõik kui vana koeraga:)

Koertekoole on tõesti palju ning kui tahtmist käis koos teiste bernadega, siis toredad trennid toimuvad Siiri juures Lool.

Ise aga käin Vabaduse pst'l Nurme poe kandis. Seal mul meeldib seepärast käia, et tublimad (loe: need kes korralikult trennis käivad) saavad käia ka vahelduseks igasugustel treeningplatsildel ,mis nt minu koertele tohutult meeldivad.

Saadan vastuse (KOERAJUTUD - laisk koeraomanik :P) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat