« Info ja teated »
» 2020 AASTA ERINÄITUS EDASI LÜKATUD
» LÜHI-JA PIKAKARVALISTE BERNHARDIINIDE...
» ONLINE REGISTREERIMINE ON AVATUD!
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (1013)
Viimati lisatud pilt


Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Armand Danilson; Tiiu Hansalu; Linda Jürisson; Marve Järvela; Aile Kippar; Siim Metsmaa; Pille Park; Rain Saaron; Keidi Tamm; Maimu Zagorski;
Koerad: Barri(pk/I/18a.); Benhard(pk/I/13a.); Breezy Blizzard Bach(lk/I/12a.); Breezy Blizzard Bilbo(lk/I/12a.); Jassi(pk/I/13a.); Lotte(pk/E/13a.); Mammutz Love Gunnulf(pk/I/6a.); Ronja(pk/E/13a.); Winifred Pyrlandia(lk/I/17a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Reporter Kanal kahes
Loetud: 4372 korda
27.09.2005 09:57 (Armand )

Eila oli reporteris pikk lõik sellest kuidas üks Saku elanik oli hädas kolme väidetavalt bernhardiiniga, kes teda justkui ründasid!?! Kas tõesti ? Kas on tegemist EBTÜ liikmega? Juhtum kokkuvõttes iseenesest politsei kapsaaeda aga mind kui berna omanikku tegi murelikuks väidetav rünne berna poolt (kui see üldse oli rünnak)
Ehk oskab kegi kommenteerida.


RE: Reporter Kanal kahes
27.09.2005 15:53 (Liia )

Minu mees nägi seda saadet ja ma sain tema jutust aru,et probleem polnud niivõrd koertes,kui politsei suhtumisest ja asja ajamisest.Koerad olid küll lahti olnud,aga ehmatanud vana inimest.Sellest moraal-väga hoolikalt valida kohta,kus julgete oma koeri lahti lasta vabalt joosta ja kui koer(koerad) ei kuuletu "siia" käskluse peale,siis on see lausa lubamatu.


RE: Reporter Kanal kahes
28.09.2005 00:26 (Made )

Juhtusin kah seda saadet nägema.
Mees oli tervisejooksu tehes metsast välja jooksnud. Näinud kolme bernhardiini. Need olla tema juurde läinud. Perenaine ( või mees) oli hüüdnud, et ärgu kartku- koerad ei ole kurjad ega tee midagi. Kuid mees ei olnud teda ikka uskunud vaid äianud ühele koerale vastu koonu. Seepeale jooksnud koerad ära.
Minu küsimus on: kas ründav koer jookseb pakku, kui ta rünnatavalt ühe hoobi saab?
Mina olukorda ei näinud ning see jutt televiisoris oli ühe osapoole seletus. Õpetus ( ükskõik millise) koera omanikule on siit see, et igasuguste ebameeldivuste ning sekelduste vältimiseks tuleb jalutama minnes hoida oma koer rihmastatult. Aga eks koeraomanik soovib oma sõbrale rohkem vabadust ning liikumisruumi anda ning seepärast lasebki koera lahti. Välismaal on selleks ehitatud spetsiaalsed suured aiad. Sinna sõidavad või jalutavad inimesed oma koertega kohale, lähevad aeda, sulgevad värava ning- jookse, kutsa, ja mõlla niipalju kui soovid!


RE: Reporter Kanal kahes
30.09.2005 16:10 (kass )

kui kedagi peaks huvitama...
Seda saadet saab veebis vaadata:

http://www.tv.ee/static/manager/pildid/console/tv.ee/mconsole.asp?ssub=41&cat_id=3

ning sealt avanenud aknas paremalt valige selline salvestatud lugu

Kas Saku politsei vägivallatseb?
Kanal 2, 26.09. 65-aastane pensionär Ants Hein süüdistab Saku politseid vägivallatsemises. Mehel rebiti riided lõhki ning ähvardati koer kallale lasta.


RE: Reporter Kanal kahes
05.10.2005 23:39 (Triinriina )

Oskan anda teise poole infot, kuna nimelt oli tegemist meie koertega. Nimelt ema läks koertega jalutama, nähes, et keegi tuleb kutsus koerad "siia" käsklusega enda juurde. Mingisugust probleemi poleks olnud, kui mees poleks hakanud röökima ja vehkema ning sõimama minu ema litsiks jne...(ta tõmbas koera tähelepanu just endale). 2 isast bernat ei lasknud mehe röökimisest ennast häirida ning lasid end rihma otsa panna, kuid emane tahtis meest uurima minna. Ning ta jooksin mehe juurde, kuid midagi enamat ta ei teinud, ei hammustanud ega rünnanud meest, nagu teine väitis. Samuti ei tabanud tema löögid koera, koer läks pärast uudistamist perenaise "siia" hüüdmise peale tema juurde ning lasi end rihma otsa panna.
Lihtsalt sellel päeval olime meie need kes selle inimese peale sattusid. Tegelikult ongi see metsaalune rohkem teatud koerte jalutuskohana ning just ketist lahtiselt käiakse seal oma lemmikutega. See juhus oleks võinud juhtuda ükskõik kellega, kes seal metsarajal käib oma koeraga jalutamas, sest selle meesterahva käitumine oleks olnud samasugune.
Ning siis ta kutsus politsei ning hakkas politseid süüdistama ja rääkida ei osanud ta inimese kombel üldse vaid ainult karjus ja lausa röökis.
Alles täna käis ta meil aia taga ning sõimas taas mu ema ning lubas koerad ära mürgitada. No kas see on normaalne käitumine!


RE: Reporter Kanal kahes
11.10.2005 23:36 (kessu )

Kindlasti ei ole see normalne käitumine.Osa inimesi lihtsalt ei salli koeri ja sinna ei saa midagi parata.Kahju nendest, nad ei tea kui toredad võivad koerad olla...Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Reporter Kanal kahes) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat