« Info ja teated »
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» Lühi-ja pikakarvaliste bernhardiinide...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (622)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Piret Asu; Lumme Kaldma; Silja Kerner; Olev Pael; Kirsti Timmer; Ilona Trumm;
Koerad: Jonathan Jackpot Transylvania Giant(lk/I/7a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Kong
Loetud: 4439 korda
03.02.2005 11:01 (SIIRI )

Kas teist keegi on oma koerale Kongi tooteid ostnud? Leidsin bokseripesast selle kohta juttu. Räägiti ka suukorvist, kuid pildil jäi mulje et see on pigem mingi rihm kui korv.

RE: Kong
03.02.2005 11:39 (SIIRI )

info on sellel ligil www.veterinaaria.ee/public/files/KONG%20pakkumine%20kodukale.pdf

03.02.2005 13:53 (nublu )

Ei ole kasutanud, aga tahaks. Kus neid müügil on ja kuidas on hinnatase?
See rihm, mis ühel pildil ümber suu koeral oli, on see tirimisvastane rihm vist, ja minu teada midagi sarnast on ka mõned bernhardiinid kasutanud. Kuskil siin foorumis oli ka sellekohale teema avatud. Tahtsin ka ise seda kunagi proovida, aga mul treener ja üks inimene ütlesid, et minu koeral ei soovita, kuna ta käib juba niisama nina suhteliselt all ja see rihm soodustab seda veelgi.....

03.02.2005 14:48 (Liia )

Rääkisin ühe lemmiklooma tarvete müüaga ja ta arvas,et koonurihm on sama toimega.Kui teda rohkem pingule tõmmata,ei saa ka loom näiteks hammustada.Koonurihm ka ju tirimis vastane.Huvitav mis hind on,koonurihm vist 70-90krooni.

03.02.2005 16:23 (zimma )

see pildil olev asi tundub olevat samasugune ja sama toimega mis minu koonurihm. Kasutan sellist juba kaua - väga mugav on.

04.02.2005 10:36 (nublu )

Mind huvitaks just need mänguasjad, et kust neid saab?

04.02.2005 11:19 (zimma )

Tean et TAKO müüb selliseid asju tihti oma üritustel, ehk annab nende kaudu tellida või kasvõi infot saada?

http://www.tako.ee/

04.02.2005 14:24 (Muffy )

neid mänguasju peaks olema müügil Gonsiori tn. Maxi lemmikloomapoes

04.02.2005 20:10 (SIIRI )

Bokseripeas oli ka juttu, et Maxi müüb neid. Hinnad pidid olema kunin 300 krooni mänguasi. Kuid mind huvitaks just suukorv, kuna plaan piiri taha sõita ning siis pidi see sul olemas olema.Jutt oli suukorvist, aga pilt oli justkui koonurihm. Minu jaoks väike segadus.Mäguasju plaanin küll osta.
Äkki peaks koera kaasa võtma, kui lähen suukorvi ostma. Saaks kohe proovida.Jagage kogemusi sellise värginduse ostmisel.

04.02.2005 23:18 (Liia )

Käisin täna lemmiklooma poes vaatamas selliseid rihmasid.Ühed on sellised,mis nagu koonurihm,ei lase hammustada,tirimis probleemi puhul ei aita(bernale ca 75.-).Teine,mis on tirimis vastane ja ei lase väidetavalt ka hammustada hind juba 235.-
Jube kallis ikka mõne kapron paela eest.

06.02.2005 12:13 (SIIRI )

Missugune suukorv su koertel on?

06.02.2005 19:58 (nublu )

vist käis jutt sellest tirimisvastasest koonurihmast?

07.02.2005 10:51 (Liia )

Minu koertel on tavaline nahast terve koonuosa sulgev suukorv.Ostsin ka välissõitude tõttu,aga ma pole isegi kordagi seda proovinud pähe:) Keegi pole veel nõudnud reisides.Koonurihm ,mis nagu suukorv ja ei lase hammustada on soodsama hinnaga ja näeb ka viisakam koera peas välja,kui tavaline suukorv

Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Kong) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat