« Info ja teated »
» 2020 AASTA ERINÄITUS EDASI LÜKATUD
» LÜHI-JA PIKAKARVALISTE BERNHARDIINIDE...
» ONLINE REGISTREERIMINE ON AVATUD!
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (1005)
Viimati lisatud pilt


Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Mai Kink; Heidy Raudal; Tuuli Roosma; Ulvi Rääli;
Koerad: Atos(pk/I/15a.); Axberna Petra(pk/E/18a.); Dein Hards Quick Access(pk/I/5a.); Rachel S Donskoy Zemli(pk/E/15a.); Royal Berni Dolly(pk/E/10a.); Winifred Pyrlandia(lk/I/17a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Koer jooksus
Loetud: 4026 korda
10.01.2005 09:10 (bossu10 )

Meil 1a10k. isasel Bossel on vist esimene jooksuaeg. Aias enam ei püsi, läheb koos väravatega! 2 päeva pole söönud ja öösel ainult niutsub.Ei tea kaua nüüd pruute taga aetakse.


RE: Koer jooksus
11.01.2005 08:17 (sigrid )

Bosse vennal Villil samamoodi:) Eelmise nädalalõpul, kui väljas olid päris jubedad ilmad, mõtlesin et toon koera tuppa. Sai 5min. toas oldud, kui juba muudkui kiunub, et tahab välja saada. Viisin välja. 5min hakkas jälle jube kiunumine nagu tahaks tuppa saada:) Söömisest ei hakka ma parem üldse rääkima:) Toas olles käis ainult rahutult ühest toast teise ringi. Nüüdseks aga maha rahunenud ja isegi väike söögiisu hakkab tagasi tulema:) Nii et jõudu ja jaksu teile ja tuleb lihtsalt see aeg üle elada!:)


RE: Koer jooksus
11.01.2005 12:08 (Pia )

Kuskil väga lähedal on väga head lõhnad, mida tunnevad just nemad. Oleks muidugi väga hea, kui nad ei saaks nüüd sel ajal kodunt plehku panna. Kui tee saab selgeks, siis on see ka selge. Ja "pulmadega" seoses võib igasugu hulle asju juhtuda.


RE: Koer jooksus
11.01.2005 13:04 (bossu10 )

Rõõm näha, et ka kaasarääkijaid on! Tervitusi Bosselt! Muideks, meie Bosse oli eile nii rahulik, nagu poleks üldse mingit tungi kuskile olnudki. Haaras oma kummipalli ja tahtis, et meie temaga mängiksime! Uskumatu kohe. Ei tea kas tuul pööras või...:)


RE: Koer jooksus
11.01.2005 16:10 (Liia )

Vanuse poolest Bosse pole Villi vend.Villi ju aasta ja 5-kuud :))


RE: Koer jooksus
11.01.2005 20:33 (Made )

Ma mõtlesin, et ei hakka oma lugu veebilehel kirjutama. Nüüd aga lugesin selle pealkirja all olevaid jutte. Bosse ja Villiga väga sarnased meeleolud olid ka minu koertel. See ei olnud aga mitte tingitud jooksuajast. Arvan põhjuseks hoopis meid tabanud erakordsed loodusnähtused.
Koerad, kes ei ole iial kartnud ilutulestike pauke, äikest-müristamist ega muud, käitusid kui hullunud. Seda kolm päeva.
Alates eilsest on jälle kõik rahulik ja normaalne.


RE: Koer jooksus
11.01.2005 20:48 (nublu )

Kui Made seda loodusnähtusega seostab, hakkan minagi järele mõtlema. Nimelt kõik need 3 päeva kipusid mu kutsad nii kohutavalt tuppa. Seda pole kunagi enne olnud. Tavaliselt ei käi nad mul eriti toas ja kui käivadki, siis kipuvad kohe 10 minuti pärast juba õue. Seekord aga nad isegi ei tahtnud õues süüa eriti - kugistasid oma söögi ära, tegid pissid ära ja "klõpsti" juba ootasidkiniheledes uksetaga, et ma neid tuppa lasen. Toas olid nad väga rahulikud, õue lastes aga muutusid närvilisteks.


RE: Koer jooksus
12.01.2005 20:42 (adroom )

Ka meie majas ei saadud eile magada. Kundalinda haukus ja niutsus kella yheni öösel lakkamatult. Tavaliselt ta ilma põhjuseta ei haugu. Haugub väga minimaalselt, kuid eile oli mida lahti. Kui lõpuks ikkagi koera tuppa lasin, jäi ta kohe magama, aga läbi une niutsus. Täna oli ta jälle tavaline rõõmurull, nagu alati. Millest sellised asjad tulevad, ei tea.
Kas on võimalik, et ta nägi õhtul magama jäädes halba und ja siis ei saanud enam magada ning tahtis tuppa? Kusjuures seda on ennem ka juhtunud, et ta magab ja siis tõuseb ja tuleb paneb pea sülle ning niutsub. Tuleb lihtsalt pai teha ja nagu väike laps läheb ta tavaliselt magama tagasi ning tudub kaua kaua rahulikult.Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Koer jooksus) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat