« Info ja teated »
» SÜGISNÄITUS 28.09.2019 ROOSNA-ALLIKU...
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (230)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Martin Kangur; Kerli Lootsmann; Anneli Sarapuu; Lisethe Susi;
Koerad: Chelly(pk/E/17a.); Dein Hard´s Zoom Forward(pk/I/10a.); Maritsa(lk/E/16a.); Mooses(lk/I/16a.); St´zambas Preciouz Puchini (lk/I/12a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Lyhikarvaline berna
Loetud: 4849 korda
29.09.2004 21:46 (Liia )

Pilt galeriis,mis viimati lisatud "Tiinakese"nime all ja pealkiri "Suur kutsu".Kes see koer on?Ma mõtlen ta sugupuud.

RE: Lyhikarvaline berna
30.09.2004 14:06 (zimma )

Mina tahaksin ka teada - tundub väga ilus :)

30.09.2004 16:53 (Vaido )

No pildi alla on kirjutatud et tehtud soomes, ilmselt pole eesti koer.

30.09.2004 21:23 (Liia )

Sellepärast mind huvitabki,et tundub,et pole Eesti koer ja välimus ka ilus.Mul on suur probleem ,kellega oma lyhikarvalist emast koera paaritada.Eestis on lyhikarvalistega nukrad lood.Lätis ,Leedus polegi neid õieti.Soomes pole sobivat näinud :(( Ainult kaugemale minna..

03.10.2004 15:05 (sverana )

Tere, Liia. Miks Te ütlete, et Eestis ei ole koralikke l/k berna? Kui Te soovite kiiresti
paaritada oma koera, soovitan koera "IT`S SVERANA MISTER JONATAN" . Koer
on körget kasvu, hästi erksate värvidega, suurepärase väljanägemisega, omab
2XCAC, R.CACIB rahv.näitustel. Kuna tean teie koera, leian et see koer peaks Teile
sobima. Kui olete huvitatud, saatke mulle mail sverana@hot.ee
Svetlana Nahksep.

03.10.2004 20:53 (yussy )

Tere Meelike siinpool

Tean kes on see lyhikarvaline isane seal pildidl.See on Kasi vend ja on 9.aastane.Ja see ela töesti Soomes.

03.10.2004 23:51 (Liia )

Tänan info eest !Ma ei tahtnud millegi poolest Eestis elavaid lühikarvalisi halvustada,lihtsalt paarilist otsides,hakkavad kattuma kas sugulusliinid või siis ei sobi puusauuringute number.

04.10.2004 12:03 (yussy )

Tere

Loodan ,et leiad selle isease.Lugesin ,et S.Nahksepp pakub aretusex oma järglast.Ei ma usu ,et sa teed selle vastusega Eesti luhikesi maha.

04.10.2004 22:35 (Made )

Ma lähen nüüd teema pealkirjast küll veidi kaugemale, aga...
Kes on mujal maailmas koerte näitustel ja muidu kaemas käinud, need teavad, et meie bernad on väga ilusad. Seda on ütelnud ka kohtunikud.
Et vältida bernade aretuses vigade tegemist ning parandada juba olemasolevaid ning laiemalt levivaid ohte, peab meil olema võimalikult täiuslik ülevaade olemasolevast aretusmaterjalist ( vabandan kutsude ees, et neid nii nimetan). Just seetõttu sai veidi rohkem, kui aasta tagasi elule ka seesama EBTÜ koduleht.
Jah, meie lehel on " Koerte andmebaas". Kuid seal on vaid EBTÜ liikmete koerte andmed. Kuidas aga tuua avalikkuse ette mitteliikmetele kuuluvad, aretusse sobivad bernad?

05.10.2004 23:56 (mirtelsu )

minul ka lyhikarvaline berna aga ta veel liiga noor alles 4 kuune

06.10.2004 12:12 (yussy )

Kes see selline kust ta on toodud?

22.11.2004 21:20 (tiinakene )

Paljud kysisid, kes see "suur koer" on.
Vastan siis:)See on tõesti soome koer, aga selle koera vend elab eestis -minu juures-Rambo Reipas on nimi:).
Sugupuust rääkides:Isa-Dietrih Vom Wingert; ema-Kolmensissin Miss Molly.Mõlemad soome kennelist.
Sugupuust jookseb läbi ka Fin MVA Supermassun Sweet Deddybear.(Rokyle ja Rambole vanaisa isa)

22.11.2004 23:14 (Made )

Kui vana Rambo on? Sugupuu järgi ei saa minumeelest ta küll Kasi vend olla.
Ehk on tal ka puusa- ja küünarliigeseuuringud tehtud?

23.11.2004 10:05 (tiinakene )

Rambo on sündinud 31 mail 2001.Pesakonnas oli 10 kutsikat, kelledest Rambo ainsana on eestis.Rambol on pabreid ja ilus välimus, aga ma ei ole temaga ühelgi näitusel osalenud-mida muideks nüüd kahetsen,paaritamise jaoks peab olema koer saanud umbes aastaselt hinde, aga minu lontu on juba kolmene:(Rambo on jäänud selliseks koduseks lemmikuks, aga siin galeriis oli nii palju imeilusaid bernhardiine, et kuidagi ei raatsinud Rambo pilte nende kõrvale üles riputamata jätta.
Tiinakene

23.11.2004 17:52 (yussy )

Tere.
Kas sa tahaksid panna galeriisse pilte oma koerast siis näevad teised ka teda.Kas sa plaanid teada tuua näitusele.
Meelike

23.11.2004 22:09 (Made )

Õnneks on see, et koer peab olema saanud aastaselt hinde, valehäire!
Ta on tõesti kena kutsu. Ja parimas eas. Too aga näitusele!
EBTÜ talvisel kokkutulekul teeme näitliku õppetunni, kuidas koera näitusel näidata- tule ka Vihile!
Talle tuleks lasta teha ka puusa-, küünarliigeseuuring ning kui kõik on korras...Ma usun, et ta võib veel mehetegusid teha!

23.11.2004 22:20 (yussy )

Tere.
Kes teeb näituse koolitust seal talve päevadel.Kas on kutsutud huvitav koolitaja.
Meelike

24.11.2004 23:31 (Made )

Talvisel kokkutulekul jagab näpunäiteid, kuidas koera näituseks ette valmistada ja näidata, staa˛ikas koerahändler. Kes nimelt- seda veel vaatame. Kindlasti saab vajalikke algteadmisi see, kes ei ole veel söandanud oma kutsuga üldse näitusele minna ning ehk uusi nippe see, kelle jaoks on näitustel käimine lausa rutiin.

25.11.2004 15:56 (tiinakene )

Azza!Laupäeval läheb Rambo küünar-ja puusaliigese uuringutele.Hei,teised bernad-pidage käpad(pöidlad) pihus siis:)

02.12.2004 21:23 (anne )

Tere, tiinakene! Kuidas arstionu juures läks? Võta ühendust markvard@uno.ee

04.12.2004 13:10 (Pia )

Ametliku vastuse saamisega läheb vist veidi ikka aega. Aga kui pilti tegevalt arstilt küsida, siis ka tema oskab ehk öelda umbes, kuidas on. Kuigi see vastus ei pruugi ühtida sellega, mille EKL-i usaldusarst hiljem annab. Selliseid juhuseid on olnud. Aga parasjagu närvikõdi oli see kolm nädalat ootamist küll. Loodan, et Rambol kõik kenasti läks.

06.12.2004 08:48 (tiinakene )

Vastusega läheb jah nyyd aega.Ma asjast ise väga täpselt ei teadnud, sellepärast arvasin, et saab kohe teada kuidas läks.Käisime Tartus Kreuzwaldi tänava kliinikus.Loomaarst ytles Rambo jalgade kohta et yks pool on paremas korras kui teine:( Aga sugupuus pidi olema tema sönul ka erinevaid puusasid, et eks näis siis.
Rambo ise oli kogu päeva pärast arstilkäiku uimane ja laskis meil ennast poputada igal vöimalikul viisil ja juhul:)No voodisse kaissu sai ta ka:)

Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Lyhikarvaline berna) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat