 |
» muud kuulutused...
|
 |
 | KOERAJUTUD - Küsimus |
---|
Loetud: 4134 korda 19.07.2004 08:58 (Armand )
Küsimus iseenesest kasutajale zimma .
Vaatasin Galeriist , et teie bernal on miski huvitav rihm mis jookseb üle koonu. Kas on tegemist mingitsorti ohjeldus vahendiga ? kui jah siis kuidas see toimib ? |  | RE: Küsimus 19.07.2004 12:15 (zimma )
Tegemist on koonurihmaga, mis on mõeldud koera tagasihoidmiseks ja ka ilma rebimiseta jalutamise õpetamiseks. See on analoogne hobuste päitsmetega selle vahega et see tõmbub pisut kokku kui koer tirib. Minu arvates suurepärane vahend koera ohjeldamiseks kui sõnadest väheks jääb. Koera peas on tunduvalt vähem jõudu ju. Seda saab kasutada nö kaelarihma eest kuhu siis kinnitatakse jalutusrihm ja koera õpetamisel kasutatakse korraga kahte pikka rihma - üks kaelarihma küljes ja teine siis koonurihma küljes.
Igaljuhul soovitan seda väga - see ei tee koerale viga ja samas hoiab ära pingutused et koera kinni hoida. |  | RE: Küsimus 19.07.2004 16:04 (Armand )
Tänan . Asi hakkas huvitama kuna meie Prints nimelt sõnakuulekusega ei hiilga ja jalutuskäigud suht võimatuks muudab. Kus selliseid koonukaid ka hankida saaks, poes pole silma jäänud .
Ette tänades
Armand |  | RE: Küsimus 19.07.2004 21:32 (sigrid )
Vaata www.zoo.ee. Seal on müüja erinevates suurustes (bernadele oli vist suurus 5). Kui ma ei eksi, siis maksab 189.- ja postikulu 39.-. Tuuakse koju kohale hiljemalt 3 tööpäeva jooksul. Veel olen näinud seda müügil Pärnu loomakliinikus, mujal paraku mitte. |  |
|
 |