« Info ja teated »
» SÜGISNÄITUS 28.09.2019 ROOSNA-ALLIKU...
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (230)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Martin Kangur; Kerli Lootsmann; Anneli Sarapuu; Lisethe Susi;
Koerad: Chelly(pk/E/17a.); Dein Hard´s Zoom Forward(pk/I/10a.); Maritsa(lk/E/16a.); Mooses(lk/I/16a.); St´zambas Preciouz Puchini (lk/I/12a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - tahaks vennad ja õed üles leida...
Loetud: 3930 korda
21.05.2004 08:43 (laura )

Minu koera nimi on Erhoffer ja ta on kahe aastane.Kunagi nägime me ka tema vendi ja õdesi....kui nad väiksed olid...tahaks näha mönda venda vöi õde ka nüüd..oleks huvitav vaadata, kas nad ka sarnased on..see pesakond kus ka minu koer on sündinud , sündis 19.02.2002. Isaks on Jago 2 Vom Fugerhof ja ema on Anabela.
Kõik Erhofferi õdede ja vendade omanikud võiksid kirjutada ja pildi saata.
Ettetänades Laura ja Erhoffer.

RE: tahaks vennad ja õed üles leida...
21.05.2004 13:31 (nublu )

Väga lahe mõte!!!
Ka mina sooviksin teada, mis on saanud minu koerte õdedest - vendadest. Mõnda olen küll näinud, aga enamus on mööda ilma (Loe Eestit) laiali läinud.

Minu ühe koera nimi on Chess, pärit Salmistult ja sündinud 23. detsember 2002, ema on Axberna Independence ja isa Roderick.

Teine koer sai nimeks DhellaDaylight, pärit Nõmmelt ja sündinud 08. oktoober 2003, ema on Antaasa ja isa on Axberna Norman.

Ühe Chess'i venna olen ka juba ülesse leidnud, omanikuga suureks sõbraks saanud ja ka koerad saavad ilusti läbi:))

Minu koerte pildidest on galerii üle kuhjatud, aga tahaks ka näga kutsade õdesid -vendi...

Tervitades

Kärt, Chess ja Dhella
kart.kybarsepp@tallinnlv.ee

21.05.2004 22:46 (zimma )

Hea mõte tõesti, olen samuti mõelnud mis on saanud teistest minu koera vendadest õdedeest. Kuigi eelnevatega võrreldes tean üsna palju ;)
Minu koer on Axberna Rasputin, sündinud 22.11.2002, ema on Axberna Illusyon ja isa on Kertesy-Barsoni Koppany.
Meie koera õde Riccarda elab Axberna kennelis, üks vend Ax. Ragtime on Soomes ja teine vend keda näinud oleme korduvalt on Ax. Rembrant Eestis. Vennad on suured ja tugevad nagu Pontugi :)
Tean et pesakonnast üks läks kas Leeti või Lätti ja üks vend on kuskil Kohilas aga näinud pole. Seega oodatud kõigi pildid - oleks nii põnev vaadata ja teada kuidas on läinud ja milliseks kasvatud.

22.05.2004 10:08 (Made )

Üks võimalik aeg ja koht oma kutsu sugulasi näha on tõuühingu suvepäevad!
Sel aastal on plaanitud nii, et alguses toimub serdiõigusega erinäitus bernhardiinidele ja pärast näituse lõppu algavadki samas bernakasvatajate, -omanike ja -huviliste suvepäevad.
Tähelepanu! Esimese, so. soodasaima hinnaga saab näitusele registreerida kuni 31. maini! Vaata ka menüüst "Erinäitus 2004".

22.05.2004 12:02 (krissu )

To Zimma:
mina ise elan kohilas. Võibolla isegi et olen näinud seda venda, kes elab kohilas, kui nimeks on Austin Powers?
Võimas, suur ja sõbralik berna on :)

25.05.2004 14:21 (enely )

jah võibolla tõesti on ta Rasputini vend,aga täpselt ei oska öelda pean veel järgi uurima.Ja kui teada saan siis kindlasti teatan!peaks lähi päevil teada saama kuna Austin on mu naaber;)

Päikest Teile!

Saadan vastuse (KOERAJUTUD - tahaks vennad ja õed üles leida...) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat