« Info ja teated »
» 2020 AASTA ERINÄITUS EDASI LÜKATUD
» LÜHI-JA PIKAKARVALISTE BERNHARDIINIDE...
» ONLINE REGISTREERIMINE ON AVATUD!
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:
   
Parool:
   
» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (1005)
Viimati lisatud pilt


Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Mai Kink; Heidy Raudal; Tuuli Roosma; Ulvi Rääli;
Koerad: Atos(pk/I/15a.); Axberna Petra(pk/E/18a.); Dein Hards Quick Access(pk/I/5a.); Rachel S Donskoy Zemli(pk/E/15a.); Royal Berni Dolly(pk/E/10a.); Winifred Pyrlandia(lk/I/17a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Ilutulestikud
Loetud: 3779 korda
09.01.2004 00:49 (Liia )

Uus aasta kyll läbi aga minul selline kysimus.Mina võtsin uut aastat kodust väljas vastu aga koeri õue ei julenud jätta yksi ööks,tõin tuppa.Kas teie koerad paugutamisi kardavad?


RE: Ilutulestikud
09.01.2004 08:20 (Lotta )

Oleneb vist ikka koerast,meil nimelt nooremal küll ei liigu ükski närv.Vanem aga paanitseb ning katsub kähku tuppa pressida ja ikka selle koha peale,mille ta omalajal tulles valis.
Suvel äikesega sama lugu,kui kohe tuppa ei saa siis otsitakse varju kuuri all.
Mul on muidugi oma nägemus asjast.Meil ju kodu vana spanijel(linnukoer)kes igasuguse paugu peale läheb päris pööraseks,tuiskab mööda hoovi,klähvib ja arvab,et nüüd ometi on pardijaht lahti läinud. Ehk sellest siis berna hirmud,ta lihtsalt ei saanud noorena aru, mis siis nüüd toimuma hakkab.


RE: Ilutulestikud
09.01.2004 09:28 (nublu )

Kuna ise olin aastavahetusel kodust eemal viisin oma 2 kutsat külapeale, kus pererahvas oli kodus ja sai koerte järgi vaadata. Koju üksi ei tihkanud neid jätta.

Hiljem kuulsin, et vanem koer (1. aastane) oli kõigepealt paugutamise peale üritanud meeleheitlikult üle aia hüpata/ ronida ja kui see ei õnnestunud siis jooksis saba sorgus ja kõrvad lidus ümber maja. Väike, 2,5 kuune värises terve selle aja kuudis. Samas kui koer (1. aastane), kelle kostil nad viibisid oli rahulikult trepilt asja pealt vaadanud.

Tean ka et enne aastavahetust käivad paljud loomakliinikust kutsadele rahusteid ostmas, et loomad siis kl 12 on nii uimased, et asja enam ei jaga:)


RE: Ilutulestikud
09.01.2004 11:54 (Pia )

Jonathan ja Kelly nautisid ilutulestikku koos kogu meie tänava rahvaga. Soovisid omal kombel kõigile head uut aastat ja hakkasid omavahel möllama. Jossu oli muidugi juba "vana kala", Kelly pärast ma veidike ikka muretsesin: kuidas tema asjasse suhtub. Temal ikkagi esimene aastavahetus. Aga, jumal tänatud, raudsete närvidega loomad.


RE: Ilutulestikud
11.01.2004 12:38 (maarit7 )

Dago pärast oli meil sellel aastavahetusel küll hirm,et mida ta pauku kuuldes ette võttab,hirm just sellepärast et suvel teda jalga lasti,õnneks oli ta väga rahulik.Kuid hagijas kes peaks olema jahikoer oli väga hirmul.Õnneks oli ämm kodus kes koerad aegajalt tuppa lasi.Tuppa saades jäi Dago kohe magama ja Timmu ronis traditsiooniliselt tema kaissu.Eelmisel aastal olime meie kodus ja Dago meiega väljas ,lasime ka ise rakette,siis oli tegu et koer endajuures hoida Dago tahtis nii väga vaadata mis asi sinna maha pannakse ja mis huvitavad asjad sealt välja tulevad ja teevad veel nii kõva paugu.Meie pere on koerte paugu kartuse suhtes väga hellaks muutnud, enne Dago võttmist oli minu elukaaslasel paberitega saksalambakoer kes juba pool tundi enne müristamist agresiivseks muutus ja see aina süvenes ,käisime arstide juures aga ka nemad olid võimetud.Lõppuks kutsuti meid keset päeva koju,et koer laamendab sell hetkel paistis õues ilus päike koer oli aga majal akna koos raamidega eest ära tõstnud,ka toas ta vastu ei pidanud ei aidanud ka see ,et äi temaga koos tuulekojas magas,nii tuligi teha koos arstidega otsus mis oli väga raske.Peale seda vajasime pisut aega asjast ülesaamiseks ja nii tuligi aastapärart meie perre Dago.Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Ilutulestikud) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.


Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat