« Info ja teated »
» ÜLDKOOSOLEK 26.06.2019
» suvine kokkutulek info
» Ajakava,lühi-ja pikakarvaliste ...
» Lühi-ja pikakarvaliste bernhardiinide...
» muud teated...
Eesti Bernhardiini Tõuühing
eesti keeles po russki
Tõuühing
Tõu tutvustus
Koerte andmebaas
Galerii
Viidad
Kuulutused
Foorum
Info ja teated
Näitused
Erinäitus
   Special Show
Meie toetajad
Kutsikad
SOS

» muud kuulutused...

Uuemad foorumi teated
» Jälle iseloomust...Made
» RE: Aretusreeglite...riin
» Aretusreeglite...riin
Uuemad foorumi teemad
» (0)Jälle iseloomust...
» (1)Aretusreeglite...
» (0)Lähme Moskvasse!
» muud teemad...
Kasutajanimi:

Parool:

» Registreeru kasutajaks
» Unustasin parooli

DIVA (486)
Viimati lisatud pilt

Õnne sünnipäevaks:
Kasutajad: Kregor Lood; Kadi Lüüs; Tiia Piiber; Pätu Pisike; Hanna Raidvere; Ketlin Ravel; Jaanika Tõnts;
Koerad: Elliot Van´t Hof Ter Quinni(lk/I/14a.);

» Peateemade juurde
» Alusta uut alateemat

» Vastan sellele teemale
(2) Hüvasti armas Geter(2) Bernhardiinidest...
(1) Hüvasti kallis...(3) Rokystar
(3) Hüvasti sõbrake(1) Koerakuutide ja...
(10) RE: In Memoriam(4) kust osta suukorvi :)
(2) Artikkel postimehes(13) värske koeraomaniku...
(5) Puusauuringud » kõik vanemad teemad
KOERAJUTUD - Lehekülgi Foksikese päevaraamatust
Loetud: 3497 korda
19.10.2003 00:14 (Liia )

Oktoober.
Eelnevat eriti ei mäleta,sest olin veel päris titt.Minu mäletamised algavad ühest õhtupoolikust.Siis toodi mind mamma,papa,Viire-Mai ja Tondi perekonda.Seisin keset kööki ja terve pere oli minu ümber.Papa sai esimesena suu lahti ja ütles,et see oli loll temp küll.See loll temp olin vist mina.
Must kassiroju tõmbas küüru selga ja sisises.Tüdruk plaksutas ja naeris.Mamma vaikis,ainult haaras mu sülle,pistis hoiatamata kraanikaussi,pesi mu puhtaks ja keeras suurde rätikusse.Hiljem hoidis ta mind kaua oma soojas süles ja arvas,et ma olen siiski armas.
Kolmandal päeval jäin üksi koju.Minu ase tehti kööki.Siin oli palju huvitavat.Kõige toredam oli kraanikausi all mahukas sinine pakk,milles palju hästi lõhnavat pulbrit.Tahtsin seda ainult natuke proovida,kuid maha pudenes kõik.Oli üpris suur hunnik,Aga siis tuli pissi ja hiljem kraapisin ma peale.Sain aru ka sellest,et hea lõhnaga ei käi kaasas hea maitse.Suu vahutas tükk aega.Tirisin nagist rätiku ja nätsutasin seda peale.Ja siis mängisin ma palli ja püherdasin natuke.
Ja siis tuli mamma.Ta seisis uksel ja hüüdis kedagi Jeesust appi.Too ei tulnud...ning mamma keeras käised üles ja hakkas põrandat pesema.Seda tegi ta tükk aega ja nuttis ka natuke.Miks?Aga siis viskas ta mu uksest välja.Istusin trepil ja haukusin.Ülekohtust.Peagi peatus meie väravas üks mammi ja hüüdis jälle sama Jeesust ning ütles,et helesinist koera pole ta veel näinud.Muti maigutas tükk aega väravas...Ja siis tuli papa ja tema kutsus hoopis kuradit.Ega too sellgi lagedale ilmunud.Tuli hoopis Viire-Mai,kes naeris üpris lõbusalt.Õks nutab,teine naerab!
Elu on keeruline.Saba lühike,pole midagi liigutadagi.Aga õhtul istusin jälle peale vanni mamma soojas süles.Ta kallistas,silitas,vaatas mulle silma ja sosistas"Aaga ikkagi oled sa armas!"

hike,pole midagi liigutadagi.Aga õhtul istusin ma jälle peale vanni mamma soojas süles.Ta kallistas,silitas,vaatas mulle silma ja sosistas:"Aga ikkagi oled sa armas!"

RE: Lehekülgi Foksikese päevaraamatust
11.07.2005 13:29 (paulaberna11 )

/I armas lugu

Saadan vastuse (KOERAJUTUD - Lehekülgi Foksikese päevaraamatust) teemale
Pealkiri:
Kasutajanimi ???:
Parool:
Pildi aadress:
Lubatud HTML: <b><i><u><small><center><hr><li><a> ???

Hea tava kohaselt ei ole Sul õigust meie veebilehel levitada vale informatsiooni, õhutada vaenu ja kutsuda üles ebaseaduslikule tegevusele. Meil on õigus retsenseerida kirju ja kommentaare, mis ei vasta sisult headele tavadele. Korduva rikkumise puhul blokeeritakse kasutaja.

Kontakt Sisukord Tagasi Üles tagasi Pealehele SevenCat